fbpx

Відома астрологиня розповіла, чим стане особливим травень для кожного зі знаків Зодіаку

Починається новий місяць, і провести його вдало допоможуть поради відомого астролога Анжели Перл. Її рекомендації на травень 2021 року допоможуть уникнути помилок і залучити в життя необхідні зміни.

Травень буде багатий на події, які будуть впливати на життя Знаків Зодіаку.

Овен

З 5 травня Меркурій змінить Знак і перейде в третій дім гороскопу, який відповідає за думки і спілкування, до середини літа. Овнам астролог рекомендує втілювати в життя сміливі ідеї на початку місяця, щоб до середині травня знайти свій шлях і спокійно йти до своєї мети, уникаючи впливу ретроградної планети.

Телець

Тельцям зміни принесе енергетика Меркурія, який 5 числа увійде у другий дім гороскопу, який відповідає за гроші. У першій половині травня астролог рекомендує зосередитися на фінансовому боці життя, щоб не упустити свою вигоду і залучити в життя позитивні події.

Близнюки

З 5 травня Близнюки відчують енергетику Меркурія, який увійде в перший дім гороскопу. Аж до середини місяця Близнюки зможуть втілювати в життя сміливі ідеї та думки, а в другій половині травня астролог рекомендує відмовитися від нововведень, так як планета в кінці місяця розвернеться в зворотний ретроградний рух.

Рак

5 травня Меркурій увійде в 12 дім гороскопу, і астролог рекомендує Ракам присвятити першу половину місяця завершенню справ, звільненню від усього, що заважає розвитку і не дає рухатися вперед. Енергетика планети буде допомагати до середини місяця, а після буде сповільнюватися, щоб 29 травня увійти в ретроградний рух.

Лев

Левам в першій половині місяця астролог рекомендує зібратися з силами і зробити ривок. Меркурій 5 травня увійде 11 дім гороскопу, і Леви зможуть направити сили на просування свого бізнесу. Після 20 числа середини травня Меркурій почне сповільнюватися, щоб перейти в ретроградний рух, і астролог не рекомендує в цей період починати щось нове.

Діва

З 5 травня Меркурій увійде в 10 будинок гороскопу, і Діви зможуть підвищити свій статус, просунутися в кар’єрі і досягти нових успіхів. Астролог радить Дівам не сумніватися і починати діяти, щоб до середини місяця вже увійти в новий ритм. До 29 травня Меркурій стане ретроградним, і до 20 числа Дівам потрібно встигнути з нововведеннями.

Терези

Терезам енергії додасть Меркурій, який з 5 травня увійде в 9 дім гороскопу. Аж до 20 травня Терези зможуть втілювати в життя сміливі ідеї і робити рішучі кроки назустріч своїй мрії. Після 20 травня не варто приймати важливих рішень, так як Меркурій з 29 числа буде ретроградним, і сповільнюватися він почне вже з середини місяця.

Скорпіон

Скорпіонам допоможе енергетика Меркурія. Він з 5 травня увійде в 8 будинок гороскопу, що забезпечить Скорпіонам прилив сил, які вони зможуть направити на вирішення фінансових питань. Після 20 числа Меркурій почне сповільнюватися, щоб стати ретроградним з 29 травня, і з цього періоду астролог рекомендує відмовитися від усього нового, віддаючи перевагу завершенню справ.

Стрілець

Найважливішою подією травня буде повний Місяць і місячне затемнення 26 травня в Знаку Стрільця. Представники Знака зможуть виконати заповітну мрію, знайти відповіді на хвилюючі питання, завершити черговий життєвий цикл і почати новий етап. Затемнення пройде вдало, якщо вірити в свій успіх і діяти чесно.

Козеріг

Козероги будуть відчувати енергетику Меркурія, який з 5 травня увійде в 6 дім гороскопу. З середини місяця планета буде сповільнюватися, щоб з 29 травня розвернутися в ретроградний рух, і астролог рекомендує не планувати нічого важливого з 20 травня, повертаючись до розпочатих раніше справах.

Водолій

З 5 травня Меркурій увійде в 5 дім гороскопу, який відповідає за любов, і Водолії зможуть знайти взаєморозуміння з близькими, знайти любов або налагодити відносини з обранцями. Аж до 20 травня Водолії зможуть діяти активно, а потім Меркурій буде сповільнюватися, щоб увійти в ретроградний рух 29 травня.

Риби

Меркурій розвернеться в ретроградний рух 29 травня, тому астролог рекомендує Рибам бути активними в першій половині місяця. Планета буде в 1 домі гороскопу, а значить, з’явиться можливість змінити життя на краще, зробити ривок і звільнитися від усього, що заважало розвитку.

You cannot copy content of this page