fbpx

Відома астрологиня розповіла, чим закінчиться війна в Україні

Відома астролог Валентина Віттрок оприлюднила гороскоп для росії на другу половину 2022 року та з’ясувала, чим закінчиться війна для країни-агресора.

Астролог розповіла, що Україна переможе у війні.

“Вивчаючи гороскоп Росії, я відштовхувалася від двох значущих для цієї країни дат – 12 червня 1990 року, коли було прийнято декларацію про створення держави росія, і 25 грудня 1991 року – день, коли остаточно впав СРСР і відбулося перше підняття прапора РФ.

Обидві дати однаково погані для країни та вказують на програш у військових діях. Чорний Місяць, який, судячи з гороскопу Росії, перебував у восьмому секторі (саме він відповідає за війну) говорить про поразку в головній битві.

А Марс, який опинився в четвертому будинку, – про масштабні руйнування і навіть втрату своїх територій”, – сказала Валентина.

Також астролог зазначила, що українській армії буде дуже щастити. Але положення Меркурія в Тельці вказує на те, що Україні таки доведеться піти на підписання важливих документів.

“Причому здебільшого ці документи будуть спрямовані на захист України і принесуть шкоду шкоду для самої росії. Від колишніх вимог країни-агресорки не залишиться й сліду”, – додала Валентина.

На останок астролог зазначила, що агресор ще проситиме пом’якшення покарання, але пощади йому не буде. Як і людям, які стоять за смертями численних мирних мешканців.

Фото ілюстративне, Маріупольський драмтеатр

You cannot copy content of this page