fbpx

Відома астрологиня розповіла, які випробування і кого чекатимуть до кінця травня. Кому слід готуватися просити про допомогу, а кому виконувати свої обіцянки

Відзначається, що у виграші будуть зібрані, підприємливі, вольові та трохи агресивні люди. До кінця тижня багато відчують “уколи самолюбства”, почнуть ревнувати оточуючих до їхніх успіхів. Також Володіна розповіла, чого чекати від кожного дня прийдешнього тижня.

понеділок, 17 травня

Цей день відмінно підійде для вирішення ділових питань. Можна діяти сміливо, не боятися просити допомоги. Головні дійові особи дня: Тельці, Леви і Козероги.

вівторок, 18 травня

У цей день можна функціонувати в двох режимах: впевнений і харизматичний одинак, або ж товариський улюбленець публіки. Увага у вівторок буде притягнута до: Тельців, Близнюків, Левів, Скорпіонів і Водоліїв.

середа, 19 травня

У цей день фантазії можуть розійтися з реальним життям, а обіцянки – зі справами. Також доведеться включити здоровий глузд. Найгостріше це відчують Близнюки і Риби.

четвер, 20 травня

Цей день добре підійде для ділових побачень. Красу і емоції доведеться шукати в повсякденних речах, а в задоволеннях – вигоду. Дійовими особами дня стануть Діви і Водолії.

п’ятниця, 21 травня

Може стати днем ​​справжнього самомилування. Однак фантазувати про захоплення світу не варто, особливо народженим під знаками Овна і Стрільця.

вихідні, 22-23 травня

Розрив між бажаннями і можливостями в суботу і неділю буде як ніколи великий. Краще взяти паузу від всіх справ і провести ці дні в відпочинку. Особливо вихідні важливі для Рака, Терезів і Козерога.

You cannot copy content of this page