Відома астролог назвала знаки Зодіаку, які у травні купатимуться у везінні

Відома астролог Василина Володіна розповіла, що чекає на знаки Зодіаку в травні і виділила головних щасливчиків цього місяця.

Лев

Леви наступного місяця будуть переживати розквіт творчої енергії. Істотно зростуть винахідливість, рішучість і приховані таланти цього знаку. Особливу роль у житті Лева у травні можуть зіграти передчуття, віщі сни й знаки долі. Такий вдалий період варто використовувати по максимуму.

Діва

У травні Дівам надасть підтримку не лише Меркурія, але й Марс. Завдяки вогненній планеті в характері цих людей з’явиться непохитна стійкість, той самий внутрішній стрижень, якого часом не вистачає цим діяльним і пристрасним натурам. Зараз важливо чітко розуміти, коли можна дати собі волю і зважитися на важливий крок, а коли варто стримати себе, щоб уникнути неприємностей.

Стрілець

Стрільці у травні можуть багато в чому досягти успіху. Щойно місяць вступить в права, у них зростуть комунікабельність, оптимізм і природна чарівність. Найбільших успіхів Стрільці досягнуть там, де необхідна особиста харизма. До мрії допоможуть наблизитися віра в краще та вміння керувати оточуючими. Місяць видасться яскравим і незабутнім.

Козеріг

На Козерогів чекає вдалий у всіх сенсах травень, ідеальний для нових перемог. Працьовитим представникам цього знаку вдасться не тільки утримати стабільність, але й підвищити свою репутацію, показавши всім, що вони здатні мало не самі виконувати обов’язки цілого штату співробітників.