Відомий астролог назвав знаки Зодіаку, для яких в останні дні серпня відкриються двері у нове, щасливе життя

Діва

Павло Глоба вважає, що найяскравішими і продуктивними днями для Дів стануть 18, 19 і 28 серпня. У любовних питаннях варто сфокусуватися на поточному моменті, дозволити подіям текти так, як того бажає Всесвіт. Одиноким Дівам потрібно сфокусуватися на роботі і справах по дому. Також людям цього Знака можна сміливо довіряти інтуїції. Якщо вони почнуть звертати увагу на внутрішній голос, почнуть відбуватися деякі приємні речі.

Скорпіон

Кінець цього місяця дуже сприятливий для фінансової активності. Можливі надходження коштів, винагороди за виконану роботу. Що стосується любові, то в цій сфері найнесприятливішими днями будуть 20, 21 і 22 серпня. Павло Глоба відзначає підвищену ймовірність непоступливості близьких, другої половинки, але краще не сприймати це як привід для сварки. Також астролог радить нікому не розповідати про свої проблеми.

Водолій

Павло Глоба повідомляє: Водоліям не варто сподіватися на те, що все буде легко і просто. Можливо, доведеться йти на поступки і відмовлятися від успіхів в роботі заради любові і навпаки. Шукати підтримки і розуміння серед близьких і друзів теж не має сенсу. Єдині, на кого Водолії можуть розраховувати, – це вони самі.