Відомий астролог назвав знаки Зодіаку у яких можливі проблеми у коханні і фінансах до 22 серпня

За його словами, однозначно поганим або хорошим цей період назвати не можна, проте краще сфокусуватися на події, що відбуваються і не завищувати своїх очікувань. Проблемним цей час стане для декількох представників астрологічного кола.

Рак

Раки до 22 серпня зіткнуться з різними дилемами на своєму шляху. Цей тиждень стане для них одним з найважливіших. У працьовитих представників знаку з’явиться реальна можливість багато заробити або отримати підвищення. Головне – не упустити цей шанс, зазначив астролог.

Лев

Левам варто тримати в секреті свої плани на майбутнє, в іншому випадку вони ризикують залишитися мрією. Можливі проблеми з другою половинкою. Щоб уникнути їх, астролог порекомендував подивитися на себе більш самокритично і не вимагати багато від близьких людей.

Козеріг

Козерогам слід вирішити всі важливі справи до 22 серпня. В любовній сфері доведеться йти на жертви і навчитися прощати. Це час розриву стосунків і перевірки їх на міцність. На роботі варто зосередитися на сумлінному виконанні обов’язків, а не на отриманні прибутку.

Водолій

Якщо Водолії сподівалися, що все буде легко і просто, то вони помилилися. Астролог попередив, що на цьому тижні їм доведеться йти на поступки, відмовлятися від кар’єри заради любові і навпаки. Шукати підтримки і розуміння серед близьких немає сенсу. Єдині, на кого Водолії можуть покластися, – це вони самі.

Риби

Риби будуть змушені повернутися до незавершених справ. Головне зараз – не наступити на ті ж граблі. В любовній сфері висока ймовірність проблем і непорозумінь. Щоб впоратися з ними, доведеться набратися терпіння.