fbpx

Відомий астролог назвав знаки Зодіаку, які неочікувано розбагатіють у 2022 році

Наступний – 2022-й – рік обіцяє стати спокійнішим і стабільнішим, ніж 2021-й. Але у фінансовій сфері найбільше пощастить лише чотирьом знакам Зодіаку, упевнений популярний астролог.

Овен

У 2022 році фінансовий гороскоп від Глоби передбачає позитивні зміни в галузі кар’єри тим, хто народився під знаком зодіаку Овна. Їм вдасться розраховувати на роботу мрії – у житті настане час трансформацій. Нові перспективи відкриються перед представниками знаку вже у березні, ознаменувавши час просування кар’єрними сходами, упевнений астролог.

Близнюк

Не менше пощастить і цьому знаку Зодіаку. У багатьох Близнюків вдасться поміняти місце роботи наступного року, причому вони можуть розраховувати на хорошу зарплату. Допоможуть Близнюкам у цьому сторонні люди, на яких представники знаку зможуть справити чудове враження у перші хвилини знайомства.

Скорпіон

На деяких Скорпіонів ризикує впасти справжнє багатство, вважає Глоба. Сприяє цьому нова робота, вона ґрунтуватиметься на хобі знаку Зодіаку.

Водолій

Згідно з гороскопом, пощастить і тим, хто народився під знаком Водолія. Якщо рік, що минає, для багатьох представників знаку виявився своєрідним періодом випробувань, то в новому році Чорний Водяний Тигр – символ року – має намір винагородити їх за завзятість, а також цілеспрямованість та відповідальний підхід до справи.

You cannot copy content of this page