Відомий астролог назвав знаки Зодіаку, яких спіткають труднощі 7, 9 та 11 грудня

За словами астролога, найбільше пощастить Близнюкам, Овнам, Левам та Стрільцям, а найважчим тиждень виявиться для трьох представників зодіакального кола.

Рак

Ракам доведеться проявити ініціативу, забувши про нерішучість та сумніви. Астролог радить триматися впевнено та наполегливо. Вихідні принесуть сварки та недомовки, а підступи заздрісників та недоброзичливців значно зіпсують настрій. Найнесприятливішим днем ​​буде 7 грудня.

Діва

З 6 грудня на Дів чекають різні труднощі, проте астролог радить їх не боятися і активно йти вперед, налаштовуючись на перемогу. Найважчою буде друга половина тижня, але близькі нададуть необхідну підтримку. Важким днем ​​виявиться 11 грудня.

Скорпіон

З 6 грудня у Скорпіонів на перший план вийде робота. Працювати потрібно буде завзято і ретельно. Можливі проблеми у сім’ї, тому вихідні краще провести разом із близькими. Несприятливим днем ​​буде 9 грудня.

У грудні всім представникам астрологічного кола слід звернути увагу на здоров’я. Найсильніше на ньому позначатимуться негативні емоції та почуття. З іншого боку, останній місяць 2021 року стане ідеальним часом, щоб позбутися непотрібних думок та речей.