fbpx

Відомий астролог назвав знаки Зодіаку, яких у 2022 році чекають різкі повороти долі і випробування

Покровителем наступного 2022 року Чорний Тигр. Це символ щедрості, сили і достатку. Тигр імпульсивний і енергійний, тому і рік буде наповнений яскравими подіями. Астролог Павло Глоба порадив приготуватися до різких поворотів долі.

У першій половині року Юпітер буде в сузір’ї Риб, що принесе фінансову стабільність Ракам, Рибам, Скорпіонам. Далі він перейде в знак Овна і всі блага дістануться Овну, Стрільцю і ​​Леву. Проте, деяким знакам доведеться поборотися за місце під сонцем.

Рак

Ракам слід почати рік з заспокоєння нервів і притримати амбіції. Від рішень, прийнятих на ясну голову, буде залежати бізнес або кар’єра. Щоб досягти поставлених цілей, доведеться багато попрацювати, але вже до кінця року матеріальне становище покращиться. Не менш складно справи будуть йти і в родині. Через щільний графік можливі розбіжності. В цьому випадку краще взяти себе в руки і не тиснути на близьку людину. У другій половині літа слід відпочити і набратися сил.

Лев

Леви зможуть успішно завершити всі свої справи, якщо будуть виконувати все по черзі. У сімейному житті будуть склоки, сварки і скандали, якщо не вдасться приборкати свою зарозумілість. Рік сприятливий для народження дітей. До кінця літа потрібно буде звернути увагу на фінансове планування і погашення боргів.

Стрілець

Для Стрільця успішність буде залежати від дрібниць, на які він найчастіше не звертає увагу. Важливу роль зіграють сімейна атмосфера і підвищення кваліфікації. Уміння придушувати інших краще відсунути на другий план. Без хорошого тилу і підтримки друзів не впоратися. У другій половині літа можливі великі витрати, що викличе розбіжності і скандали в сім’ї. Тому в першому півріччі слід стримати свій запал і почати збирати. Освоєння екстремальних видів спорту краще відкласти.

Козеріг

Упертим Козерогам доведеться оборонятися вже з початку року. Період почнеться з втрати роботи і безгрошів’я. Астролог радить взяти себе в руки і згадати, що є заначка. З початком весни з’явиться можливість почати власний бізнес.

You cannot copy content of this page