fbpx

Відомий астролог назвав знаки Зодіаку, яким круто пощастить в кінці осені

Листопада стане часом для підведення підсумків минулих місяців. Кожного представника Зодіаку господар року Металевий Бик винагородить по заслугах. Ті, хто працює на повну потужність, отримають відповідну нагороду. Особливо успішними в листопаді будуть три знаки Зодіаку.

Овен

Овнів астролог називає родичами Металевого Бика. Завдяки цьому їх чекає успіх у всіх починаннях. Трохи зіпсувати настрій можуть проблеми зі здоров’ям.

Лев

Левам нарешті посміхнеться удача. Успіх буде супроводжувати в будь-яких справах, за які вони візьмуться. Однак, астролог порадив знати міру і уникати сумнівних фінансових операцій.

Козеріг

Головні улюбленці Металевого Бика в кінці осені досягнуто успіху в будь-яких трудових починаннях. В особистому житті ніяких змін не очікується.

За словами астролога, найвдалішими днями останнього осіннього місяця стануть 3, 6, 9, 10, 15, 19 і 28 листопада. У цей час можна вести важливі переговори і укладати великі угоди. Положення планет буде сприяти будь-яким справам.

Особливу увагу слід приділити несприятливим датам: 1, 4, 7, 12, 18, 21, 26 і 30 листопада. У ці дні особливо обережно потрібно проводити фінансові операції, а в ідеалі – перенести їх на інший час.

You cannot copy content of this page