fbpx

Відомий астролог назвав знаки Зодіаку, яким пощастить в останній тиждень квітня. Вони справді зможуть зірвати куш

Близнюки

Близнюкам варто переводити вже існуючі стосунки на новий рівень, але астролог радить не забувати про обережність і доцільності кожного кроку. Перед тим, як починати планувати весілля, варто дізнатися сумісність в шлюбі. Близнюкам потрібно більше спілкуватися, менше часу проводити вдома під замком. Корисною буде зміна обстановки, подорожі, ділові поїздки. У спілкуванні з людьми варто відстоювати свою думку, але робити це гранично дипломатично, без агресії. Це допоможе збільшити доходи і знайти нових друзів.

Діва

Негаразди обійдуть Дів, але варто якомога менше конфліктувати з близькими людьми і другою половинкою. Будь-яка, навіть найдрібніша суперечка може поставити хрест на почуттях. В цілому на тижні не варто приймати необдуманих рішень. Астролог зазначає, що для Дів грядуть великі зміни, які можуть початися вже  в останні дні квітня. Кінець тижня подарує Дівам багато щастя.

Стрілець

У Стрільців починається непростий період, коли їм варто побути наодинці з самими собою. Самотність благотворно позначається на енергетиці, якщо вона своєчасна. Успіх в любовній сфері прийде, якщо Стрільці приділять час своїй зовнішності, попрацюють над своїм характером. Корисно буде оновити гардероб, розважитися, зробити собі приємний подарунок. Великий успіх чекає Стрільців і в сфері роботи. Це ідеальний час для прийняття важливих рішень. Зірки на боці представників даного Знака.

Козеріг

Павло Глоба зазначає, що Козерогам потрібно бути обережніше в діловій і любовній сфері на початку тижня. В останні дні квітня енергетика нічних світил прийде в норму. Все стабілізується, почнеться дуже сприятливий період для покупок, вкладення коштів у власний розвиток. Якщо є якісь важливі домашні справи, ними варто зайнятися негайно. Козерогам не можна пускати справи на самоплив.

Автор фото – Сергій Майстер

You cannot copy content of this page