fbpx

Відомий астролог передбачив удачу та везіння трьом знакам Зодіаку з 8 по 14 листопада

Середина листопада – період з 8 по 14 листопада – це сприятливий час для планування важливих справ та започаткування нових проектів. Однак. для кожного знаку середина листопада вирізняється своїми особливостями. Про них розповів відомий астролог Павло Глоба – він розкрив, які три знаки Зодіаку чекають на успіх і везіння.

Лев

Цей тиждень для Лева ознаменується високим підйомом енергетики, а також потребою реалізації власних планів. Представнику знаку будуть по плечу найскладніші справи та зухвалі починання. Середина листопада для Лева – сприятливий час для кар’єрного зростання та нових ідей.

Водолій

Цей тиждень виявиться надзвичайно вдалим для Водоліїв. У них з’явиться можливість виявити ініціативу, а також лідерські риси та підвищити свій авторитет у важливих для них справах. Глоба зазначає, що способів самовираження на цьому тижні буде з надлишком, а успіх і везіння будуть супроводжувати представника знаку у всьому.

Риби

Рибам у середині листопада пощастить на цікаві знайомства, а у встановленні необхідних контактів супроводжуватиме удача. У вихідні Рибам важливо приділити увагу близьким людям та провести час у родинному колі. Згідно з гороскопом від Глоби, останній день тижня буде для знаку найсприятливішим.

You cannot copy content of this page