fbpx

Відомий астролог попередив 4 знаки Зодіаку про можливі проблеми з 18 по 22 травня

Овен

Овнам цей період готує масу побутових проблем. Павло Глоба допускає, що до 23 травня у представників цього знака щось зламається, загубиться або зажадає уваги. Головні неприємності будуть пов’язані саме з будинком. Що стосується сфери любові і роботи, то Овнам слід якомога менше фокусуватися на думці і словах оточуючих.

Рак

Існує ймовірність того, що Всесвіт захоче провести Раків через випробування, впевнений астролог. У підсумку, безумовно, представники цього знака все одно отримають шанс поліпшити своє життя, проте з 18 травня долю краще не гнівити.

Лев

День, коли все може піти зовсім погано – 20 травня, попереджає Глоба. Максимально швидко з проблемами допоможуть впоратися прості поради. Найголовніша з них стосується спілкування – не слід сперечатися з близькими і друзями. Це здатне стати причиною великої сварки. Крім того, Левам не варто критикувати тих, кого вони цінують.

Стрілець

Стрільців чекають деякі труднощі 21 і 22 травня, заявив Глоба. Чого точно слід побоюватися – це давати гроші у борг, а також оформлення кредитів. За словами астролога, цього знаку в борги краще поки не влазити – це може привести до негараздів.

You cannot copy content of this page