Відомий астролог розповів, чим буде особливий березень для кожного зі знаків Зодіаку

Березневі зірки поставлять нас перед серйозним життєвим вибором, повідомляє астролог Павло Глоба. На щастя, будь-який з варіантів виявиться виграшним. На початку весни 2020 не знайдеться шляхів, які могли б завести в глухий кут. Зате з’являться більш бажані, особливо для тих, хто хоче налагодити своє життя. Березень виявиться місяцем, багатим на перемоги. І мова йде в першу чергу про перемоги над собою: над сумнівами, страхами, лінню, вадами і слабкостями.

Овен

У центрі уваги у Овнів в березні – робота і соціальні успіхи. Представникам Знака треба кувати залізо, поки гаряче, перебуваючи в гранично зосередженому і впевненому стані. Без впевненості в собі є ризик зупинитися і розповзтися в сумнівах, пропустивши досить вдалі можливості для зростання і успіху. Джерело

Правда, від волі та наполегливості Овнів в цьому місяці мало що залежить: очікується сильний вплив зовнішніх подій, тому гнучкість і вміння швидко підлаштовуватися під будь-яку ситуацію їм знадобиться сильніше, ніж завзятий рух до поставлених цілей.

Телець

Березневі зірки стають для Тельців зірками дороговказними: настає вдалий час для ділових відряджень, подорожей і пошуків життєвого шляху. Варто врахувати, що якщо зважитися на кардинальні зміни, є серйозні шанси, що ви більше не повернетеся до звичного життя. Крім того астролог не рекомендує скидати з рахунків «підводні камені» в поїздках, ділових і особистих стосунках. Стане в нагоді вміння вправно і вчасно вирулювати з двоїстих ситуацій, в іншому випадку можна потрапити в пастку і знайти таємного ворога під маскою друга.

Близнюки

Близнюкам на початку місяця ретроградний Меркурій принесе чимало грошових турбот. Правда, не можна сказати, що вони будуть за замовчуванням неприємні: клопотати про гроші можна і через їх збільшення. Важливий момент тут – надійність у справах, словах і вчинках. Не вдаватися до непередбачуваності допоможуть дисципліна і організований план завдань. На щастя, в березні Близнюки будуть краще, ніж зазвичай, відчувати свої сили і свої сильні сторони – почуття це виявиться настільки потужним і простим, що дозволить зрушити з точки застою багато цілей, які накопичились за минулі роки.

Рак

Астролог радить Ракам на початку місяця скласти список важливих справ і планів на весну, а після перечитати їх тверезим і критичним поглядом, залишивши в списку лише те, що напевно вийде реалізувати. Удача і щасливі випадковості не стануть грати на боці Раків, у зв’язку з чим швидше за все не вдасться провернути задуманий маневр або хитромудру інтригу.

Високі ризики нашкодити відносинам, проектам, спільній справі, кар’єрі. Зростаючі амбіції, запити та імпульсивність – шлях до конфліктів і збитків, зате поетапне і суворе дотримання послідовності у досягненні цілей – вірна ознака успіху.

Лев

Астролог озвучив пріоритети, які дуже знадобляться представникам вогняного Лева – це здоров’я, обов’язки, робота. Звучить гнітюче, але всі ці речі на початку весни можуть принести чимало задоволення, а якщо Леви будуть ще і послідовно виконувати все задумане і заплановане – гарантований успіх.

Саме розуміння, що все йде своєю чергою і в бік процвітання, дозволить випробувати повагу до себе, а результати докладених зусиль виявляться приємним доповненням. Зірки застерігають про високу небезпеку створити собі проблеми власними руками в умовах поспіху і емоційного спалаху і радять звернутися за допомогою до жорсткого тайм-менеджменту.

Діва

Дівам в цьому березні потрібно виділити більше часу на духовні практики, роботу з психологом, ліквідацію негативних установок і минулих потрясінь. Це не тільки позитивно позначиться на настрої і самопочутті, але і допоможе відновити духовну базу, підзарядити інтуїцію і знайти нові цілі і мрії. Духовний світ зараз буде багато в чому важливіший, ніж світ реальний. Відповідно, кар’єрні успіхи і ділове життя у Дів в березні, скажімо м’яко, залишать бажати кращого, зате зростуть екстрасенсорні здібності, підвищаться тяга до прекрасного і уважність до деталей.

Терези

Березень для Терезів не найлегший місяць. Підвищена ймовірність конфліктів, особливо з близькими людьми. Крім того, активні спроби врегулювати ці конфлікти будуть найчастіше приводити до зворотного результату. Астролог радить не реагувати на негатив і не боятися хаосу. Доля кине якір або запалить зірку, яка не дасть збитися з курсу і потонути в скандалах.

Опорою можуть стати загадані бажання, поставлені цілі або дані обіцянки. У другій половині місяця з’явиться можливість одним стрибком подолати прірву в любові або кар’єрі, але варто оцінити всі ризики і не намагатися переламати хід подій.

Скорпіон

В ідеалі Скорпіонам варто було б присвятити березень творчій діяльності, домашнім справам або гонці за успіхом. За словами Павла Глоби над представниками Знака буде головувати тріада «творчість-сім’я-бій». А ось для мирного життя серед спокою і гармонії Скорпіони налаштовані погано: вплив планет схиляє до агресії, боротьби або усамітнення. Тримати ситуацію під контролем допоможуть вміння контролювати емоції, а також будь-які духовні практики.

Стрілець

У березні у Стрільців гостро постане проблема з грошима, ймовірно, через зміну роботи, великої покупки або великих вкладень. У будь-якому випадку, брак коштів буде усвідомленим рішенням, а тому її не можна однозначно віднести до негативних подій.

Зате, щасливою подією березня стане поліпшення відносин, можливо, позбавлення від якоїсь хронічної прихильності. Більш того, планети пробудять чарівність, що притягне увагу протилежної статі і, найголовніше, надасть можливість зав’язати приємне знайомство, яке з великою ймовірністю може стати початком любовної історії.

Козеріг

Козерогів чекає місяць невизначеності. Страхи, спад мотивації, невпевненість в собі, тривожні думки – не самі підходящі для весни почуття. Але важливо розуміти, що вони – відповідь не на зовнішні зміни, а на внутрішні трансформації. Починається період оновлення, і ці зміни природним чином зачіпають особисте і зачіпають хворі місця.

Важливо виконувати необхідні правила, дотримуватися режиму, з обережністю ставитися до нових рішень і ідей. Уважне ставлення до себе допоможе знайти внутрішньому Я впевненість і перестати шукати причини своїх невдач в собі.

Читайте також: Головні скупердяї: астрологи назвали найбільш жадібних знаків Зодіаку

Водолій

Цікавий і нервовий місяць чекає представників Водолія. Згідно з астрологічним прогнозом Водоліям варто провести березень у пошуках своїх ворогів і переслідуванні недоброзичливців. Справа в тому, що оточуючі легко вгадають наміри і вважають думки, і обов’язково знайдеться той, хто захоче скористатися цією інформацією в корисливих цілях.

Аж до середини березня можна сподіватися на новий підступний поворот подій, коли, здавалося б, причин для нього немає. Варто подбати про свою репутацію.

Риби

Для Риб завдяки положенню небесних тіл розкривається дивовижна ситуація. Зірки будуть вистилати шлях до реалізації бажань. Березень – один з кращих місяців для того, щоб порадувати себе, подбати про себе і навіть дати собі раду. Відчуття щастя, яке вийде отримати від турботи про себе, саме по собі стане нагородою, але багатьох Риб чекають щедрі подарунки у вигляді поліпшення професійного статусу і знайомства з людьми, які можуть змінити життя на краще.