Відомий астролог розповів, для кого 31 грудня та 2 січня стануть найщасливішими днями

Починається новий тиждень, на якому піде 2021 рік і почнеться 2022. Це важливий час.

Ось яким має стати завершення поточного року та початок нового. Тиждень чекає для багатьох із нас непростий, але факт у тому, що впоратися з негараздами має вийти у кожного важливо лише пам’ятати про поради експерта.

Овен

З 31 грудня для Овнів розпочнеться нове життя, з новими правилами. 31 грудня та 1 січня стануть найсприятливішими днями тижня. Овни зможуть знайти нову мотивацію та змінити світ навколо себе . Якщо щодо кар’єрного зростання період цілком сприятливий, то в амурних справах Овнів можуть очікувати різні проблеми. По-перше, доведеться заздалегідь розставити пріоритети – робота чи сім’я та стосунки. По-друге, гармонійної взаємодії з другою половинкою може зовсім не вийти. Доведеться боротися з бажанням щось доводити коханій людині.

Телець

Найнебезпечнішими днями тижня стануть 29 та 30 грудня. Не виключено, що підготовка до свят виявиться важкою, але 31 числа все має змінитись на краще. Усі сварки зійдуть нанівець, з’являться сили та святковий настрій. Найголовніше перед новорічними святами – створити сприятливу атмосферу в будинку. Загалом тиждень чудово підходить для спілкування з близькими, друзями, поїздок та подорожей, спільних справ із другою половинкою. Усім, хто збирається чи змушений багато працювати, корисно заводити нові ділові знайомства.

Близнюки

Близнюкам астролог радить не ризикувати у фінансовій сфері. Не важливо перед Новим роком або після, але краще не ставити себе в незручне становище. Кінець року буде дуже сприятливим часом для ділових перемог, але якщо не приділяти час близьким і другій половинці, початок 2022 може стати важким часом для стосунків. Всім Близнюкам краще зробити перестановку меблів за правилами фен-шуй. Особливо важливим це стане для тих, хто відпочиватиме на початку січня. Астролог радить Близнюкам не перевтомлюватися.

Рак

У Раків починається ідеальний час для того, щоб заглянути всередину себе та спробувати проаналізувати свої вчинки. Загалом тиждень не дуже підходить для роботи, ведення бізнесу, переговорів, відряджень. Особливо небезпечними днями можна вважати 27, 28 грудня та 2 січня. У ці дні якраз краще й зайнятися собою. У спілкуванні з родичами та другою половинкою необхідно буде прагнути гармонії та взаєморозуміння. Не треба гнути свою лінію.

Лев

Найсприятливішими днями тижня у Левів стануть вівторок, п’ятниця та субота. Новий 2022 рік вони зустрінуть, швидше за все, без будь-яких складнощів та непередбачених проблем. Фінансова сторона життя трохи зменшить оберти, але якщо доведеться виявляти багато активності, можна спробувати скористатися мантрою багатства. З її допомогою вдасться залучити більше фінансового успіху. Левів можуть очікувати побутові проблеми, які не були вирішені у 2021 році. Чим більше справ і турбот вдасться вирішити Левам, тим краще буде для них.

Діва

Під час зустрічі Нового року 31 грудня та 1 січня на Дів чекають деякі труднощі. Нічні світила виявляться не в найкращому положенні, тому представники цього знаку швидше втомлюватимуться. Загалом тиждень гарний для нових знайомств, проведення часу з другою половинкою. Найкращий Новий рік – романтичний. Астролог наполегливо радить Дівам не відмовляти собі у розвагах та відпочинку. Важливо змінити обстановку та випустити пару.

Терези

Терезам краще почати рухатися вперед, але робити це обережно, побоюючись зустрічей і спільних справ із найхитрішими знаками Зодіаку. Самостійність та самодостатність у всіх напрямках — ось що зараз дуже важливе. 31 грудня і 1 січня Терезам необхідно зануритися в домашні проблеми. Це будуть два найсприятливіші дні тижня, в які краще не починати нічого нового, а закінчити вже розпочаті справи. Загалом тиждень чудово підходить для перетворення будинку, покупки та перестановки меблів. Особливу увагу астролог радить надати питанням здоров’я.

Скорпіон

Цей тиждень ідеально підходить для зміни обстановки, подорожей. Також Скорпіони зможуть виконати якісь локальні мрії. Найімовірніше це у перші два дні тижня та 2 січня. Це дуже вдалий час для спілкування з людьми, нових знайомств, пошуків другої половинки. Скорпіонам не варто замикатися у чотирьох стінах. Важливо шукати можливості для розваг. Загалом тиждень можна назвати яскравим та насиченим. Для цих людей Новий рік буде одним із найяскравіших.

Стрілець

Перше, на що Стрільцям варто звернути увагу цього тижня здоров’я. Це чудовий час для дорогих придбань, веселощів, зміни обстановки. Швидше за все, близькі люди чекатимуть від Стрільців якісь добрі подарунки на свята. Дуже важливо не розчарувати їх. Не потрібно їсти занадто багато жирної та шкідливої ​​їжі. Астролог також рекомендує не налягати на міцні напої. Зустріти Новий рік краще без них.

Козеріг

Козерогів чекає багато зустрічей із неприємними людьми та подіями. Зняти негативний вплив оточення допоможуть трав’яні настої. Вони ж укріплять біополе, приваблять успіх. 31 грудня та 1 січня стануть спокійними днями, що Козерогам зараз і потрібно. Щодо роботи, то зараз краще просто зайнятися плануванням на наступний рік та місяць. У любовній сфері великий успіх чекає на самотніх Козерогів, які перебувають у пошуках другої половинки. Зірки допоможуть їм здобути щастя. У амурних справах астролог радить проявляти сміливість.

Водолій

У Водоліїв настає чудовий час для домашніх змін. Можна просто провести генеральне прибирання, а можна купити нові меблі, аксесуари, рослини або завести домашню тварину. У бізнесі та у роботі процес досягнення цілей трохи зупиниться. Це буде сигналом до того, що треба зайнятися собою здоров’ям, красою, настроєм. Починати нові стосунки чи братися за якісь амбітні проекти поки що не варто. Краще як слід відпочити і розважитися.

Риби

Найсприятливіші дні тижня для Риб – 29, 30 грудня, а також 2 січня. У ці дні потрібно прислухатися до внутрішнього голосу, а також якнайменше лаятися з оточуючими. Нічні світила допоможуть розпізнати та виправити кармічні помилки. Корисно буде роздати борги, зробити якісь рішучі кроки у бізнесі та у роботі. Що стосується свят, то тут Риб чекає великий успіх і гарний настрій. Цей Новий рік може стати для них незабутнім. Потрібно як слід відпочити та змінити щось у своєму житті.