Відомий астролог розповів, для кого зі знаків Зодіаку тиждень буде найбільш вдалим, продуктивним та щасливим. Гороскоп

Павло Глоба розповів, яким буде другий тиждень літа для кожного зі знаків Зодіаку. Це буде продуктивний і багато в чому цікавий час. Це той самий період, коли можна як швидко досягти своїх цілей, так і дуже швидко втратити контроль над ситуацією. Намагайтеся не сумувати і шукати вихід з будь-якої ситуації, що склалася.

Овен

Овнам варто почати тиждень зі зміни обстановки. Відмінним способом налагодити гармонію буде перестановка меблів у будинку. Найсприятливіші дні – вівторок і середа, тому що зірки в ці два дні будуть знаходитися в кращому становищі. 9 і 10 число можна присвятити чому завгодно. Головне, щоб це подобалося самим Овнам.

Цей тиждень буде ідеальним дня спілкування, для пошуку другої половинки і наполегливої ​​праці. 14 число – несприятливий день, тому завершити тиждень астролог радить Овнам в самоті і обережності. У неділю краще як слід розслабитися і не ризикувати.

Телець

У Тельців починається час перетворення. Почати можна з перетворення домашньої аури, яка сприятливо відіб’ється на біополі самих Тельців і всіх їхніх близьких. Також корисно буде зробити прибирання і навести порядок в домі і на робочому місці.

Це ідеальний період для покупок, допомоги оточуючим людям. Найсприятливіші дні – 12 і 13 червня. У ці дні бажано повністю віддавати себе улюбленій справі, роботі і бізнесу. Можна здійснювати великі угоди, займатися плануванням, отриманням нових знань. Лише у вівторок зірки будуть в дисонансі з планетами, що відіб’ється на настрої Тельців.

Близнюки

На цьому тижні Близнюкам на шляху постійно будуть зустрічатися нові люди. Це ідеальний час для знайомств і пошуку другої половинки. Також на цьому тижні Близнюки зможуть зрозуміти, які перед ними стоять цілі, чому вони важливі і як їх досягти.

Павло Глоба радить людям цього Знака більше часу присвячувати тому, що має найвищий пріоритет важливості, не оминаючи стороною обов’язки і справи. Близнюкам знадобиться самостійність і вміння швидко включатися в справи, уникаючи ліні. Зробити це простіше за все буде 9 і 10 числа. У п’ятницю краще не ухилятися від роботи.

Рак

Ракам варто остерігатися енергетичних вампірів. Це буде період, в яких токсичні люди можуть активізуватися і постаратися вставити палки в колеса Раків. Також їм допоможе самостійність і самодостатність в кожному питанні, яким би складним воно не було.

Астролог рекомендує Ракам не привертати до себе зайвої уваги і не починати непотрібних сварок і конфліктів. У понеділок це може зруйнувати будь-які надії на успіх, а в найсприятливіші дні тижня з 11 по 13 червня це буде відволікати від найважливіших справ і завдань. У відносинах з близькими і другою половинкою краще уникати невизначеності.

Лев

У Левів початок тижня буде не найпростішим. Вівторок буде днем деструктивної енергії зірок, тому астролог не рекомендує транслювати в навколишній світ своє невдоволення і негатив.

В цілому тиждень ідеальний для зміни обстановки, для здобуття нових знань. Варто остерігатися незнайомих людей. Можливі випадковості, про які нічого не буде відомо заздалегідь, так що доведеться запастися терпінням. Будуть також і зриви планів, через які не варто засмучуватися. Найсприятливіший день тижня – неділя. Він ідеальний для будь-яких справ.

Діва

Дівам астролог радить навчитися розуміти знаки Всесвіту. На цьому тижні нічні світила будуть на боці Дів. Тому почнуть розсилати різні сигнали, які потрібно вміти зчитувати. Також зірки підвищать інтуїцію Дів, що теж сприятливо позначиться на ухваленні рішень і на просуванні в любові і справах.

Найсприятливіший день тижня – середа. 10 числа варто повністю піти в роботу, згадавши про любов і домашні справи лише ввечері. У цей день вдасться зробити більше, ніж здається. На цьому тижні астролог радить не тиснути на партнера, на друзів і близьких. Це може призвести до великої сварки. Особливо варто виділити 11 червня – в цей день сварки подвійно небезпечні.

Терези

Для Терезів цей тиждень буде дуже важливим в сфері фінансів і роботи. 9 і 10 червня – найяскравіші і сприятливі дні.

У ці сім днів краще не залишатися без роботи. Астролог рекомендує Терезам слідувати раніше прийнятим планам і не боятися вносити в них зміни вимушеного характеру. Це може бути дуже непростий, але результативний тиждень. Велика ймовірність того, що Терези опиняться в дуже вигідному положенні вже в перші дні періоду.

Скорпіон

Відносини з другою половинкою на цьому тижні можуть стати більш напруженими і непередбачуваними. Астролог радить боротися з ревнощами, заздрістю і злістю в своєму серці.

Це прекрасний період для роботи. Особливо варто виділити такі дні як 12 і 13 червня. Якщо щось заважає роботі і розвитку, то необхідно позбутися від цього якомога швидше. Зірки і планети допоможуть Скорпіонам зробити це максимально ефективно. Якщо справи набриднуть або змусять зажуритися, можна позбутися від негативу за допомогою приємних спогадів і релаксації.

Стрілець

Сприятливими днями для представників цього Знака стануть 9, 10 і 14 червня. На цьому тижні астролог радить зануритися в сімейні справи, в пошуки любові, в романтику і флірт. Також цей час буде ідеальним для здійснення і втілення в життя амбіційних цілей.

У роботі і бізнесі не варто недооцінювати колективну працю. Це гарний час для прояву лідерських рис, для мозкових штурмів. Також Стрільцям дуже пощастить у творчості. Будь-які проблеми, які зустрінуться на шляху цих людей, до кінця тижня будуть не більше ніж неприємним спогадом.

Козеріг

Грошові питання на цьому тижні астролог радить Козерогам вирішувати в першу чергу. Залучити удачу в цій сфері їм допоможе сила думки. Важливо пам’ятати про творче мислення і про те, що сумніви руйнують мрії. На цьому тижні буде багато труднощів, але з усіма ними Козерогам вдасться впоратися. У деяких ситуаціях потрібно максимум самовіддачі.

Все найцікавіше відбуватиметься у другій половині тижня. Йдеться про 12 і 13 червня – найяскравіших і сприятливих днями, а також про 14 число – найнебезпечніший день, в який бажано забути про все негативне і зосередитися на відпочинку, особистих справах, релаксації. В цілому на тижні астролог радить не забувати про романтику і любов.

Водолій

Найбільш несприятливий день тижня – вівторок. Цей день не повинен доставити великих проблем. Найяскравіший і сприятливий день – неділя. Його Водоліям краще присвятити дорогим людям і врегулюванню розбіжностей.

В цілому цей тиждень буде досить сприятливим, особливо для творчих особистостей і для всіх, хто вміє приймати нестандартні рішення. У ці сім днів Водоліям може знадобитися вся їх харизма і чарівність, особливо в пошуках другої половинки або в процесі пошуку нової роботи.

Риби

Рибам не рекомендується спілкуватися з конфліктними і грубими знаками Зодіаку. З такими людьми спілкування може піти не за планом з самого початку, тому краще не провокувати їх. Бажано оточувати себе цікавими і добрими особистостями, особливо 9 числа – в найбільш несприятливий день.

Заводити нові знайомства буде вкрай нескладно, особливо в інтернеті. Всім, хто знаходиться в пошуках другої половинки, краще не чекати біля моря погоди. У бізнесі і на роботі удача чекає всіх, хто займається нерухомістю. Це ідеальний час для укладення угод і пошуку вирішення нових проблем.