Відомий астролог розповів, кому найбільше пощастить з 25 по 31 жовтня

Павло Глоба розповів про те, яким буде фінальний тиждень жовтня. Намагайтеся дотримуватися його порад, щоб зробити своє життя кращим.

Починається досить сприятливий тиждень. Намагайтеся дотримуватися цих порад, щоб досягти гармонії з собою і з навколишнім світом.

Овен

Овнам варто пам’ятати про помилкові і деструктивні істини, які вселяють навколишні люди. На цьому тижні краще слідувати своїм власним правилам, не звертаючи увагу на непрошені поради. Особливо актуальним це буде в найнебезпечніші дні: 26, 27 і 28 жовтня. Зірки і планети не дадуть можливості Овнам сфокусуватися на любові і романтиці. Зараз може бути багато проблем в бізнесі і в роботі, тому потрібно всі свої сили пустити на рішення цих негараздів. Астролог радить не ризикувати, здійснюючи необдумані кроки.

Телець

Найсприятливішими днями тижня для Тельців стануть 26, 27 і 31 жовтня. У ці дні зірки і планети допоможуть представникам даного знаку зловити стан потоку – це такий душевний стан, коли Тельці зможуть приймати важливі рішення, безвідривно займатися творчістю. Особливо корисним нестандартне мислення буде в любові. У роботі і бізнесі теж можна проявляти креатив, але краще поки не смітити грошима.

Близнюки

У Близнюків починається дуже важливий період. Зірки допоможуть їм зцілити тіло і душу. Павло Глоба зазначає, що на цьому тижні Близнюкам доведеться працювати більше звичайного, але і на виході люди цього знаку зможуть отримати більше. На тлі робочих успіхів втратять свою силу любовні невдачі і проблеми. Потрібно просто перечекати бурю, не намагаючись йти їй назустріч. В цілому майбутній період буде досить сприятливим, хоч і не в усьому.

Рак

Несприятливими днями цього тижня можна вважати вівторок і середу. У ці дні дисонанс зірок і планет може стати причиною появи у Раків поганих снів. Досить відчутний успіх чекає Раків в справах, особливо якщо ці люди будуть використовувати креативний підхід. У любовних справах цей тиждень стане часом перевірки на міцність. Можлива поява раптових розбіжностей, причому навіть у найпростіших на перший погляд питаннях. У самотніх Раків доленосних зустрічей не очікується.

Лев

У Левів на цьому тижні може бути безліч різних проблем емоційного характеру. В основному вони будуть з’являтися через негаразди на роботі і в бізнесі, але можливі також розбіжності і в родині, в любові. Все це буде сильно відволікати Левів від важливих справ і завдань, та й на самій роботі, можливо, з’являться нові негаразди. Все це може спровокувати зростання нервозності. Перемогти подібний стан Левам допоможуть медитації перед сном на повне розслаблення. Також цей тиждень ідеальний для вирішення питань, пов’язаних з нерухомістю.

Діва

У Дів настає час великих змін. Все те погане, що відбувалося з ними раніше, перестане впливати на них і залишиться лише поганим сном. Це буде час успіху, особливо для тих Дів, які будуть відправлятися у відрядження, міняти обстановку. В ході підвищеного занурення в справи і роботу можливі дуже важливі і доленосні знайомства. Діви можуть знайти нову любов. Всім, хто вже перебуває у стосунках, зірки не передрікають нічого нового. Це буде час стабільності.

Терези

У Терезів найголовнішою сферою життя стане робота і фінанси. Це ідеальний час для великих придбань, вкладення коштів в бізнес. У несприятливі дні 27 і 28 числа бажано не робити дорогих покупок. Також в ці дні краще сфокусуватися на важливих справах. В інші дні можна сміливо віддавати свій час отриманню нових знань. Однією з найбільш корисних рис для Терезів стане щедрість. Важливо дарувати близьким людям і колегам по роботі свій час, адже це найцінніший ресурс з усіх.

Скорпіон

Цей тиждень для Скорпіонів стане часом яскравих емоцій. У любові можливі серйозні і глобальні зміни. Самотні люди цього знаку зможуть знайти другу половинку. Це буде дуже радісний і не нудний період, за який Скорпіони зможуть перетворити своє життя. В цілому тиждень буде вдалим для роботи і справ. Особливо варто відзначити 26 і 27 число – два найяскравіших і позитивних дня, в які зірки будуть на боці Скорпіонів.

Стрілець

На цьому тижні Павло Глоба радить Стрільцям не приймати важливих рішень, не поцікавившись при цьому думкою своїх близьких. Особливо це стосується рішень, пов’язаних з грошима. Щоб не втратити нитку, яка зв’язує їх з успіхом, астролог рекомендує перестати зациклюватися на минулому, образах і негативі. В цілому тиждень чудово підходить для відпочинку. Надлишок пригод може негативно позначитися на настрої цих людей.

Козеріг

Найнебезпечнішими днями тижня для Козерогів стануть вівторок і середа. В інші дні Козерогів можуть відвідати цікаві думки, нові ідеї. Не виключено, що на початку тижня Козероги можуть зіткнутися з плітками в свою адресу. Це буде не приємно, але не варто фокусувати на цьому свою увагу, витрачати на це свої нерви і сили. Також астролог радить і самим представникам даного знаку бути обережніше зі словами. Це дуже важливо для збереження авторитету.

Водолій

Водоліям варто на цьому тижні якомога частіше звертатися за допомогою до своїх власних джерел енергії і позитивних емоцій. Це дуже важливий час, коли можна істотно досягти успіху в роботі і в бізнесі. На жаль, наздогнати двох зайців Водоліям не вдасться, адже Павло Глоба пророкує їм успіх або в справах, або в любові. Доведеться зробити вибір на самому початку тижня. Щоб проблеми в любові і в дружбі не затьмарювали успіхи в справах, варто навчитися йти на компроміси з дорогими і близькими людьми.

Риби

Найбільш ймовірний час атаки з боку ворогів – 25 або 31 жовтня, найнебезпечніші дні тижня. Астролог радить Рибам шукати нову роботу, відвідувати співбесіди, відправлятися у відрядження. Це їх час, їх вихід на сцену. У вже існуючих стосунках зараз варто приготуватися до поділу обов’язків і до поділу в цілому. Потрібно дати другій половинці більше свободи, дозволити їй займатися тим, що їй подобається.