fbpx
Гороскоп

Відомий астролог розповів, які три знаки Зодіаку зіткнуться з труднощами до 12 вересня

Відомий астролог Павло Глоба склав прогноз на другий тиждень вересня. Він зазначив, що це буде цікавий час, коли мають бути ухвалені важливі рішення. Найважче доведеться декільком знакам Зодіаку.

Овен

Овнам потрібно навчитися абстрагуватися від спілкування з негативними людьми. На поточному тижні цей навик стане в нагоді, як ніколи. Крім того, час не підходить для романтики і знайомств. На роботі великих успіхів теж чекати не слід, а більшості Овнів чекає зосередитися на виправленні своїх недоліків.

Діва

Для Дів прийшов час позбутися від усього непотрібного. Причому мова йде не тільки про речі, але і думки. Крім того, не слід розслаблятися і в роботі – чим більше вдасться зробити за цей період, тим більше бонусів чекають в майбутньому.

Терези

Для Терезів найскладнішою буде середина тижня. На вкрай неприємні речі краще не реагувати надто гостро, тому що проблеми досить швидко себе вичерпають. У бізнесі і на роботі не потрібно починати щось нове. Тим, хто перебуває в пошуках любові, поки краще сфокусуватися на чомусь іншому. У сімейних Терезів можливі непорозуміння і сварки з партнером.

You cannot copy content of this page