Відомий астролог визначив, для кого період до 24 жовтня стане дійсно успішним та щасливим

Овен

У Овнів настає період, коли потрібно проявити стриманість, щоб не нашкодити справам, репутації і стосункам з близькими людьми. Перші 5 днів тижня будуть найбільш напруженими, коли не можна проявляти надмірну активність, щоб не зайти в глухий кут через необдумані й імпульсивні рішення.

Ситуація налагодиться до вихідних, і найвдалішими днями стануть субота з неділею. Небезпека буде чекати Овнів у вівторок і середу, і в ці дні потрібно бути далеко від суєти, обмежити спілкування з токсичними особистостями, що вбереже від неприємних ситуацій.

Телець

Цей тиждень буде вдалим для одиноких Тельців, які мріють зустріти другу половинку. Уміння подати себе і творчий настрій допоможуть виділитися і завоювати серце обранця. Сімейним парам важливо чути одне одного і підтримувати вогонь почуттів у стосунках, щоб вони не прохололи.

У діловому середовищі акцент варто зробити на поточній роботі і завершити необхідні справи. Турбота про здоров’я буде також важлива, і Тельцям необхідно стежити за самопочуттям. Остерігатися Тельцям потрібно пересудів і пліток.

Близнюки

Близнюкам на цьому тижні зірки і планети подарують можливість налагодити особисте життя, причому щастити буде не тільки сімейним парам, але і самотнім серцям. Увага, турбота, винахідливість допоможуть завоювати серця обранців, знайти точки дотику і почати прекрасний романтичний період.

У діловому середовищі Близнюкам важливо бути мудрими і обережними – відповідальні рішення і відсутність поспіху будуть гарною підмогою для тих, хто мріє про гарну кар’єру і доброзичливі відносини з колегами, підлеглими або начальством.

Рак

Головним ворогом Раків на цьому тижні будуть емоції, здатні призвести до проблем як в діловому середовищі, так і в особистих стосунках. Підвищена емоційність стане перешкодою, тому представникам знаку варто бути більш уважними до себе, не переживати даремно і не брати близько серця чужі проблеми.

Фокус уваги варто звернути на досягнення внутрішньої гармонії, щоб провести тиждень без емоційних коливань. У діловому середовищі серйозних проблем не виникне, якщо відмовитися від поспіху і не квапити подій.

Лев

Левам на цьому тижні належить активно переміщатися, причому не тільки по своєму місту, але і за його межі. Відрядження, подорожі, стажування – все це буде віднімати час і сили, а значить, потрібно подбати про своє самопочуття. Посміхнеться удача в любові, і для досягнення гармонії в стосунках потрібно приймати зважені рішення, не йдучи на поводу сьогохвилинних примх. Кращими днями для прийняття відповідальних рішень стануть 19, 20 і 24 жовтня, а в четвер і п’ятницю потрібно бути стриманими.

Діва

Цей тиждень буде досить активним, і Діви поряд з романтичними стосунками можуть досягти успіху в діловому середовищі. У четвер і п’ятницю Діви зможуть зайнятися вирішенням фінансових питань, робити вклади і шукати джерела додаткових доходів, а в понеділок і суботу займатися оздоровленням.

У любові Дів очікують нові можливості, і одиноким серцям потрібно більше активності, щоб знайти другу половинку. Сил буде потрібно в надлишку, тому Дівам потрібно стежити за настроєм і самопочуттям, відмовитися від переїдання і включити в раціон якомога більше корисних продуктів, що дають енергію і підвищують імунітет.

Терези

Терезам на цьому тижні допоможе їх врівноваженість і вміння приймати відповідальні рішення без поспіху і впливу емоцій. Цей період буде вдалим для пошуку нової роботи і розкриття талантів. Терезам не можна зариватися в рутину, яка буде згубною для кар’єрного зростання, а також для вибудовування гармонійних стосунків.

Успіх чекає активних представників знаку, які не бояться бути в центрі уваги, просувати сміливі ідеї і брати на себе відповідальність. Кращими днями стануть вихідні, а у вівторок і середу важливо бути більш стриманими.

Скорпіон

Цей тиждень буде не найсприятливішою енергетика, тому Скорпіонам краще відкласти важливі справи і прийняття відповідальних рішень перенести на більш сприятливий період. Уникнути невдач вийде, якщо відмовитися від імпульсивних рішень і не діяти на поводу емоцій.

Проблеми очікуються і в особистому житті: недоречні висловлювання віддалять партнерів, тому важливо стежити за словами і діями, щоб не нанести образу близьким. Кращим з енергетики днем буде понеділок, і саме цей день потрібно провести активно, а в середу і четвер, навпаки, варто стати непомітними.

Стрілець

Цей тиждень жовтня підходить для нових кроків в діловому середовищі. Скорпіони зможуть знайти нові шляхи розвитку, якщо не стануть прив’язуватися до старого і дозволять собі залишити в минулому застарілі плани та ідеї. Успіх чекає представників знаку і в любові, але для цього варто відмовитися від грандіозних планів і довіритися долі.

Події будуть розвиватися в правильному напрямку, тому не варто квапити подій і не давати обіцянок, виконати які в термін не вийде.

Козеріг

Козерогам на цьому тижні важливо зосередитися на справах. Цей тиждень буде багатим на події і пропозиції, однак Козерогам потрібно розставляти пріоритети, щоб не брати на себе більше, ніж можливо виконати в поставлений термін. Уміння мислити стратегічно і займатися однією справою приведе Козерогів до успіху.

В особистому житті Козерогів чекають приємні зміни, і для того, щоб стосунки розвивалися гармонійно, потрібно залишатися самими собою. Така тактика вбереже від проблем і конфліктів.

Водолій

Водоліїв чекають масштабні проекти і активне підкорення нових вершин. Зміни торкнуться ділового середовища і особистого життя, які будуть зазнавати зміни. Для того, щоб вони були сприятливими, важливо спрямувати енергію в мирне русло, досягти гармонії з собою і приймати рішення, покладаючись на доводи розуму.

Для ведення особистого бізнесу підходять 19, 23 і 24 жовтня, а 21 і 22 жовтня варто утриматися від надмірної активності. Водолії зможуть вийти на новий рівень і стати успішними, і для цього не зайвим буде просити допомоги у близьких.

Риби

Рибам на цьому тижні жовтня належить приймати непрості рішення, і для того, щоб вони були правильними, варто прислухатися до інтуїції. Доля буде робити різкі повороти, і події можуть здатися несвоєчасними. Тим не менше Риби зможуть досягти успіху, якщо стануть покладатися на особисту думку і не стануть йти на поводу порадників.

У любові Риб також чекають непрості часи, і згладити ситуацію вийде в тому випадку, якщо відмовитися від з’ясування стосунків на емоціях. Головним супутником успіху буде спокійна впевненість і виконання даних раніше обіцянок.