fbpx

Відомий астролог визначив, для кого зі знаків Зодіаку останні дні квітня стануть особливими і сповненими сюрпризів

Близнюки

Останні дні квітня можуть стати для Близнюків часом виконання найамбітніших мрій. Зірки з планетами будуть в повній гармонії. Це означає, що Близнюкам вдасться як слід попрацювати і відмінно відпочити. Зараз краще не поспішати з прийняттям рішень в бізнесі і на роботі. У сердечних питаннях же краще проявляти більше твердості. Якщо стосунки почали складатися не кращим чином, можна розлучитися і почати шукати нове кохання.

Рак

Не варто надавати особливого значення проблемам. Постарайтеся зробити позитивними останні дні місяця, що минає. Це можливо лише при наявності оптимістичного настрою. Беріться за нові справи і не бійтеся помірних ризиків. Павло Глоба радить Ракам займатися пошуками нових захоплень, хобі, нових джерел доходу. Цілком можливо, що доведеться трохи змінити свої плани. В кінці місяця можлива приємна зустріч, яка може перерости в сильну любов або дружбу.

Скорпіон

Скорпіонам в ці сім днів доведеться не раз відстоювати свою думку вдома і на роботі. Робити це краще без криків, дипломатично. Астролог радить зосередитися на злободенних проблемах. Можна присвятити більше часу прибиранню, справам по дому. Також корисно сходити за покупками. Будь-які зусилля будуть виправдані. У любові варто слідувати рекомендаціям фен-шуй. Вони допоможуть гармонізувати енергетику і домогтися свого мирно, без негативу. Самотні Скорпіони можуть зустріти цікаву людину.

You cannot copy content of this page