Відомий екстрасенс розповів, чого чекати в лютому в роботі, в коханні та в спілкуванні з оточуючими

Лютий за східним гороскопом є першим місяцем нового року. Екстрасенс розповів, чого слід очікувати у лютому у різних сферах життя, що може статися у сім’ї, на що звернути увагу у професійній діяльності, як зберегти здоров’я.

Що принесе лютий у особисте життя людей

На думку екстрасенсу, лютий — це жорсткий, агресивний та динамічний місяць, протягом якого очікуються найзначніші зміни цього року. Для більшості людей він стане періодом одкровень, у ньому немає місця брехні, фальші, лицемірству, інтригам.

Олександр Литвин попереджає, що будь-який прояв цих негативних рис небезпечний і може призвести до серйозних наслідків. Тому, перш ніж наважитися збрехати навіть на благо, тисячу разів слід подумати, чи виправданий цей ризик.

У лютому навколишній світ, на думку екстрасенса, буде чорно-білою картинкою. Не буде півтонів, ми не зможемо йти на компроміси, нам доведеться прийняти або білий або чорний бік життя.

Сім’я, кохання та стосунки у лютому 2022 року

Все вищезгадане повною мірою стосується і відносин між людьми. Лютий розкриє всю нещирість, фальш, спроби акторської гри. Але яким би добрим актором не був чоловік, у лютому йому не вдасться зіграти свою роль без помилок. Цього місяця стосунки між людьми вимагатимуть відвертості і все таємне стане явним.

Стосунки, які тримаються на любові та духовній гармонії, у лютому отримають новий імпульс у розвитку. Їм вдасться вийти на новий якісний рівень та стати ще міцнішим. Стосунки, в основі яких лежать корисливі інтереси, зазнаватимуть істотної трансформації і можуть бути зруйновані.

Які зміни у професійній сфері та фінансах принесе лютий

У лютому багато людей відчувають потребу щось істотно змінити у своєму житті. Навіть якщо у вас все чудово складалося у професійній діяльності, рано чи пізно вам може захотітися підвищити свою кваліфікацію, змінити місце роботи, освоїти нову професію, а то й повністю поміняти рід занять.

Комусь захочеться перетворити своє хобі на професію, і у творчих особистостей, по-справжньому закоханих у свою справу, це дуже непогано вдасться. Але той, хто має корисливі і виключно фінансові цілі, зазнає розчарування.

У лютому дуже важко даватиметься будь-яка рутинна робота, але для свіжих ідей, нових починань, ризикованих проектів та далеких відряджень цей місяць буде вдалим.

Для великих покупок лютий — не найсприятливіший місяць, але на транспортні засоби та на все, що забезпечує безпечне пересування людини у дорозі, можна сміливо витрачати гроші.

Здоров’я у лютому 2022 року

Здоров’я у лютому має бути під особливим контролем. Цей підступний, який вимагатиме великих енергетичних ресурсів місяць, проходитиме у сильній психологічній напрузі.

Багато людей відчують тривогу, пов’язану з інтуїтивною чутливістю до несправедливості та лицемірства. Не бажаючи звертатися до лікаря за допомогою, вони віддадуть перевагу самоізоляції від суспільства і воліють вести відокремлений спосіб життя. Це може призвести до психологічних розладів і депресій.

У лютому важливо стежити за харчуванням, тому що напередодні весни резерви вітамінів в організмі вже добігають кінця і їх необхідно поповнювати. Також дуже важливо стежити за водним балансом: пити багато рідини і не допускати зневоднення організму.