fbpx

Відомий український астролог назвала дати, які стануть доленосними для України. Червень може багато чого змінити

Відомий український астролог Валентина Віттрок розповіла, які найближчі дати будуть переломними з точки зору подій, що відбуваються в країні.

“4 і 5 червня Місяць буде перебувати у знаку Лева, а це буде приводити в рух ситуації, від яких складається враження емоційної розп’ятості. Одну дірку залатав – вилізла друга. Але такий стан триватиме всього пару днів”, – пише астролог.

6 і 7 червня – ідеальні дні для самоаналізу, висновків і прийняття рішення.

“11 і 12 червня Місяць проходить по знаку Скорпіона, і знову місяць виступає тригером до з’єднання Венера – Уран в Тельці і Сатурн у Водолії. Це буде емоційно складний час, так як саме з’єднання Венери з Ураном може свідчити про розрив або навіть втрати улюблених, в більш легкій формі може проявиться різке охолодження почуттів. Це нехороші дні для весіль, зачаття і великих покупок”, – зазначила астролог.

Складним буде день 29 червня, він несе в собі негативну енергетику.

“Червень може вносити багато ілюзорного, може фарбувати в чорні тони події наступного місяця, порушення моральних законів, давати спокуси. Народженим 29-го червня слід бути уважними у випадках спокуси іншими”, – резюмувала астролог.

You cannot copy content of this page