fbpx
Гороскоп

Відомий український астролог назвав 2022 рік “періодом неймовірного щастя” для двох знаків Зодіаку

Наступні 12 місяців не підійдуть тим, хто любить розслаблений відпочинок. Астролог не радить лінуватися і відкладати виконання важливих справ у довгий ящик. В іншому випадку не буде жодного позитивного результату.

2022 виявиться вдалим для двох знаків зодіаку. Про це заявив український астролог Влад Росс.

Безумовними везунчиками у 2022-му стануть Овни. Росс пророкував їм період підйому з 11 травня по 28 жовтня, коли свою силу почне набирати Юпітер. Саме цей небесний «гігант» вплине розвиток подій у житті вогняного знака.

«Планета великого щастя, експансії, розмаху буде в цьому знаку. Тому можна починати кар’єру, діяти, новий бізнес, проекти, подорожі. Усі, особливо нові починання на 10–12 років можуть вдаватися до зодіакального знаку Овна. Просто феєричний рік якихось здобутків», – розповів звіздар.

Більш ніж зручний рік видасться для Риб. Особливо плідним виявиться для них початок року, а також увесь листопад та грудень. Причому успіх усміхнеться їм у всіх сферах. Рос подарував надію Рибам, які шукають другу половинку — у 2022 році їм зустрінеться ідеальний кандидат для створення міцних стосунків із перспективою шлюбу.

«Це рік, коли можна справді свою думку підняти, – пояснив експерт. — А також цей щасливий збіг обставин. Ось людина щось не планувала і раптом: у неї підвертається хороша ситуація, пов’язана з фінансами, кар’єрою та матеріальним благополуччям. Ось ці два знаки Зодіаку, що найбільше виграють цього року. І просто їм супер може щастити».

You cannot copy content of this page