fbpx

Відрядження не закінчувалися, не встиг приїхати, як через тиждень-другий знову їхав. Зрештою, мені це так набридло, що я подзвонила в частину. Я зовсім не розуміла, що відбувається …. Командир сказав, що його не відправляли у відрядження жодного разу! Тоді куди він їхав?

Історія з мого життя. Красива історія знайомства просто не могла не перерости в щось більше. Він військовий, я студентка.

Після кіно гуляли з подругою по набережній, милувалися заходом, їли морозиво і тут … нам на зустріч два військових, в формі, красиві.

Він заговорив перший, познайомилися. Красиво залицявся, дарував квіти, у мене просто не було шансів не закохатися.

Одружилися і були шалено щасливі. Нам виділили квартиру від частини і ми почали облаштовувати її. Народили сина, потім дочку.

Жили добре, я б сказала, що щасливо. Так, за весь час життя переїжджали, як це буває у військових, але я не скаржилася, чоловік завжди допомагав і підтримував, як і я його.

Тільки після останнього переїзду його стали часто відправляти у відрядження на 1-2-3-4 тижні. І це щомісяця.

Не відразу після переїзду, але через кілька місяців він став так їхати. З дітьми ми більшу частину часу проводили разом, на той момент вони ходили в школу.

Відрядження не закінчувалися, не встиг приїхати, як через тиждень-другий знову їхав. Зрештою, мені так набридло, що одружену людину з дітьми, так часто відправляють в тривалі відрядження, що я подзвонила в частину … Я зовсім не розуміла, що відбувається …. Командир сказав, що його не відправляли у відрядження жодного разу! Тоді куди він їхав?

Я дочекалася його повернення з чергового відрядження. Ледве стримувалася, влаштувала допит.

На мій подив він не заперечував, сказав, що просто переїжджав до Таньки з сусіднього під’їзду, говорив, що вони полюбили одне одного і нам варто розлучитися, що йому важко жити на дві сім’ї і він більше не хоче це приховувати.

Він ще довго говорив, що я хороша, що буде бачитися з дітьми, буде допомагати …. але я вже не слухала, біль, розчарування, зрада… Я була розбита. Ось які бувають відрядження.

Розлучилися ми швидко, я поїхала до батьків в інше місто, пізніше він теж переїхав. З дітьми бачився, допомагав, як і обіцяв. Багато років минуло.

Тепер я відчуваю себе успішною жінкою. Після розлучення відкрила точку продажу одягу, побудувала великий будинок, стала допомагати батькам, діти розумнички.

Син і дочка вже зі своєю сім’єю, у мене троє онуків і є турботливий чоловік. Я щаслива.

You cannot copy content of this page