Відверто. Жінка, для якої хочеться жити, запалювати світло її очей (з роздумів чоловіка)

З віком чоловіки, набравшись “досвіду життя” формують критерії хорошої і поганої жінки, намагаючись вивести якийсь рецепт ідеалу. Деякі, не знайшовши його, зовсім розчаровуються в прекрасній половині або розділяють на категорії “хороша дружина”, “хороша коханка” і т.д. Що стосується мене, я вже точно не можу без жінки, та й ділити себе на декількох я теж не здатний.

Яка повинна бути жінка поруч зі мною? Напевно, та, для якої хочеться жити. Не просто жити, а робити вчинки, робити її щасливою, знову і знову завойовувати її серце, запалювати світло її очей. З тобою добре та надійно і вона любить тебе.

Мені неважливо, чим вона займається. Може вона працює десь, може взагалі не працює, але при цьому чимось займається. Важливим є те, що вона наповнює змістом своє і моє життя. Її не дуже хвилює фінансова сторона питання. Важлива ідея. Втілювати ідеї в реальність – функціонал чоловіків.

Читайте також: 27 відмінних хитрощів, якими користується на кухні шеф-кухар. Тeпeр бyду робити тiльки тaк!

Мені не потрібно бачити її кожен день “босою в халаті біля плити”. Важливіше те, як вона відчуває себе зі мною в моїй присутності. Відчувати її ніжність, тепло і потребу в мені. Мене влаштовує, що в мене немає сніданку та вечері приготованого нею кожен день, адже це краще, ніж виснажений вигляд коханої, єдиним бажанням якої буде неодмінно лягти спати з горезвісним “голова болить”. Хай займається більше собою, адже подобатися чоловікам – це їх природне покликання. Ви бачили, з яким виразом обличчя жінка виходить з СПА-салону! А ще їй подобається зачаровувати чоловіків! Їй важливо отримувати енергію заворожених нею чоловіків. Ця енергія живить її жіноче єство, і вона продовжує цвісти як прекрасна квітка. Адже ця квітка цвіте для мене! Їй важливо відчувати, що вона подобається чоловікам.

Вона постійно чимось захоплюється. То новими методиками догляду за тілом та обличчям, то різними методами схуднення, то знаннями в різних напрямках бізнесу. Їй важливо спілкування з новими людьми. Цікавиться досвідом успішних людей. Вона постійно розповідає тобі про свої жіночі справи і шукає розуміння і в свою чергу вислухає і подивиться фрагмент цікавого футбольного матчу, тому що розуміє, що це для тебе важливо.

Іноді їй просто хочеться стати маленькою дівчинкою і просто поплакати і отримати від рідного чоловіка турботу і увагу. Іноді цьому немає пояснень. Просто так вона знімає стрес. Вона завжди в глибині душі “дівчинка”.

Можливо, мене завжди будуть мучити сумніви, що “а раптом я не той про кого вона мріяла” або “той хлопець, якого вона зачарувала, підкорив і її серце” і ці страждання буду змушувати мене робити більше і більше, щоб утримати її поруч зі мною, адже вона мені нічого не винна.

І всякий раз, коли я обіймаю її, можливо навіть уві сні, по її реакції я розумію, що я для неї дорогий, і вона вибрала мене! І тоді я розумію, що поруч жінка, для якої хочеться жити

Джерело.