Війна триватиме 4 роки: карпатська мольфарка розповіла, що чекаю Україну найближчим часом

Уже понад 130 днів триває повномасштабне вторгнення Росії в Україну. З першого дня багатьох людей цікавлять передбачення на цю війну від різних астрологів, шаманів, екстрасенсів.

Як розказала карпатська мольфарка, учасниця секретного “батальйону 14” Магдалена Мочіовскі, Україна не програє у цій війні і поверне всі свої території.

“З першого дня мені йшло чотири строки: чотири тижні, чотири місяці, і в ніякому випадку я не хочу, щоб ця війна затягнулася на 4 роки. Тому в міру своїх можливостей будемо робити все для того, щоб цього не сталося. Стосовно того, наскільки війна може затягнутися, що нас очікує, який хід війни ми передбачаємо, тут я буду говорити суто за себе. Ми не можемо програти в цій війні.

В цій війні за нами є перемога, тому що українська нація дуже сильна духом. Ми дуже сильний народ. І ми душу і тіло положимо для того, щоб перемогти. Я всіх можу переконати в тому, що перемога буде за нами. І ми навіть повернемо собі те, що нам зараз не належить. Я тут говорю за Крим. Я не говорю, що ми повернемо півострів завтра чи післязавтра, але ми не здамося. Ми не та нація, ми ніколи не здамося. Перемога, ви побачите, буде за нами”, – переконана вона.

За її словами серйозні переломні моменти у війні будуть ближче до осені.

“І тоді, я передбачаю, гаряча фаза закінчиться. Хоче Путін цього чи не хоче, але ми, разом з усім світом, змусимо його сісти за стіл переговорів. І вже не ми будемо просити, а він сам на це буде погоджуватися”, – наголосила мольфарка.