Війна в Україні: астролог назвала переломну дату, яка несе мир й глобальні зміни

Впливовий астролог Анжела Перл прогнозує глобальні й позитивні зміни у зв’язку з положенням планет – з’єднанням Нептуна та Юпітера в знаку Риби 12 квітня 2022 року.

За словами астролога, планети Юпітер і Нептун відповідають за мир, а їхнє з’єднання несе позитивний заряд.

Анжела нагадала, що минулий і єдиний раз таке з’єднання було в 1856 році. Тоді, 30 березня 1856-го, був підписаний Паризький мирний договір, що ознаменував закінчення Кримської війни.

“Це з’єднання планет буде дієве або продуктивне 13 років. Чому 13 років? Тому що через 13 років, в 2035 році, планети з’єднаються і будуть вже в Овні”, – говорить астролог.

За її словами, Нептун відповідає за медицину, тому в цій сфері намічається прогрес і навіть прорив. Вона додала, що також ця планета символізує газ, бензин. Тому очікується відмова від цих ресурсів і перехід на електрику. Перл прогнозує, що ціни на бензин і газ різко зростуть.

Також вона згадала Кримську війну, в якій РФ програла.

“Дуже сподіваємося ми всі, що дуже скоро буде підписаний мирний договір, і настане мир”, – додала астроексперт.

Крім того, Анжела не виключає появи нової релігії в найближчі 13 років.

Знак Риби, і Нептун, і Юпітер символізують еміграцію. “Я думаю, те, що відбувається зараз, те, що з України і РФ виїжджають люди, це тільки початок. Я думаю, це тільки початок”, – сказала астролог. Вона додала, що такі ж процеси можуть в найближчі 13 років спостерігатися і в інших країнах, можливо, через воєнні конфлікти, можливо, через проблеми клімату.

Також астроексперт прогнозує, що багато професій зникнуть, багато людей залишаться без роботи, дистанційка буде в тренді.

“Подорожі на далекі дистанції якісно поміняються”, – говорить Анжела.