Вік, у якому жінки найчастіше зраджують – нове дослідження

Криза середнього віку буває не тільки у чоловіків. У жінок, які перебувають у шлюбі, також настає момент, коли вони найбільш схильні зрадити своїм партнерам. Наука вирішила вивчити питання, чому жінки зраджують і що штовхає їх на це. І ось що виявили.

Згідно з дослідженням позашлюбних стосунків сайту знайомств Viсtоria Mіlan, виявилося, що існує певний вік, коли жінки найбільш схильні завести роман на стороні. Ви можете подумати, що це прерогатива молодих, невигуляних 20-річних дівчат, проте дані дослідження показують, що цим грішать жінки у віці 37 років.

Згідно з висновками дослідження, середній вік жінок, готових зважитися на aдюльтeр, становить 36,6 років, тобто, приблизно, через сім років після вступу в шлюб, якщо врахувати, що середній вік вступу в шлюб 29 років.

Дослідження також надало більш конкретні результати, наприклад, американки зраджують через, приблизно, 8,5 років після вступу в шлюб, а ірландки – в середньому після 3,6 років шлюбу.

Читайте також: Вчені встановили ідеальну різницю у віці між чоловіком і дружиною

Засновник дослідження пояснив можливу причину зрад заміжніх жінок: «Можливо, їх чоловік не звертає на них уваги і не надає їм належної поваги. Ймовірно, вони як і раніше люблять своїх партнерів, але шлюб покинула іскра і приcтpaсть. Хоч би яка була причина, роман на стороні може допомогти заміжнім жінкам повернути втрачену чyттєвість і пpистpaсть. Це універсальні потреби, і прагнення до задоволення – те, до чого прагнуть мільярди людей, незалежно від того, наскільки вони різні».

Джерело.