fbpx

Вільні стосунки – модно чи зручно?

В наші часи все частіше можна зустріти пару, де кажуть, що стосунки у них вільні. Невже таке майбутнє незабаром чекає нас всіх? «Це все з Заходу! Неподобство!»- говорить старше покоління. Так що ж це таке?

Для багатьох, вільні стосунки дуже зручні, причому, зараз мова йде не тільки про чоловіків, але і про жінок. Пару, крім сeксyальнuх стосунків і приємного проведення часу, нічого не пов’язує, а про матеріальні або моральні зобов’язання і говорити не варто.

Чому чоловіки вступають в такі відносини? Не всі, але таких досить багато. Наприклад, одружений чоловік заводить кoханку. У нього вже є сім’я і дружина, сімейний затишок. Тому з іншою жінкою можна не «напружуватися». Дуже часто чоловіки залишаються «двадцятилітніми» навіть i в сорок. І просто не усвідомлюють, що годинки цокають, час іде, а сім’ї-то все немає.

Причини, які спонукають людей на подібні взаємини цілком ясні! Когось цікавить тільки постійне сeксуaльне життя, а кількість партнерів не важлива. Поняття «ревнощі» – взагалі відсутнє! У вільних відносинах ніхто не пред’являє претензії типу «Де був?», «Чий це номер?» і таке подібне.

Для багатьох інтерес розпалюють рідкісні зустрічі. Хоча, такі стосунки називають зручними, але певний відсоток показує, що тільки одного партнера влаштовують вони на всі 100%, другий – мириться зі своїм становищем.

Як показує статистика, в більш ніж в 80% випадків вільні стосунки пропонує саме жінка. Психологи пов’язують це з тим, що жінки в сучасному суспільстві не менше, ніж чоловіки зацікавлені в кар’єрному зростанні, фінансовій незалежності. Для них чоловік – не глава родини, не обов’язкова частинка життя, а сeксyальнuй об’єкт, від якого можна отримати увагу, якa все-таки потрібна жінкам.

Читайте також: Чому 23 травня категорично не можна працювати, а краще піти на самоті в ліс

При цьому нічого не «зв’язує по руках і ногах». Подібні питання завжди будуть відкриті. І будемо сподіватися, що все-таки залишаться чоловіки і жінки для яких створення сім’ї – один з найважливіших пріоритетів стосунків.

Джерело.

You cannot copy content of this page