fbpx

Він був сином багатих батьків – квартира, машина, дорогай одяг, а я мила під’їзди. Але незабаром весь мій план дав тріщину. Виявилося, що я вагiтна

Я точно йому не пара. Я — скромна дівчина, з дуже простої сім’ї, в якій і мати, і батько дружать з aлкoгoлем. Я з підліткового віку працювала і утримувала будинок, освоїла професію швачки, у вільний час підмітала під’їзди. І робила все, щоб ніхто про це ніколи не дізнався.

Я вчилася, і мої однокурсники захотіли організувати невелике свято. На ньому я раптом захотіла блиснути. Джерело

Я сама пошила собі плаття. У день свята я нафарбувалася всією нечисленною косметикою, яка у мене була, попросила сусідку зробити мені зачіску. Мої однокурсники мене просто не впізнали. Я була приємно здивована, і Стас не зводив з мене свого погляду. Я навіть ніяковіла. І вирішила покинути вечірку раніше, непомітно. Але він наздогнав мене і запропонував підвезти.

З того дня почалися наші відносини зі Стасом. Я, звичайно ж, не розповідала йому про свій сімейний стан, про своє житло і роботу. Я дуже соромилася. Але він виявився дуже простим хлопцем, він любив мене, поважав мої інтереси, ніколи не хизувався своїм становищем у суспільстві і грошима. Але одного разу мої однокурсники дізналися про мою ситуацію, вони рознесли всю цю інформацію по університету. Я знала, що рано чи пізно і Стас дізнається про все. Я не могла терпіти цієї ганьби. Поговорила з керівництвом університету, вирішила взяти академічну відпустку, щоб втекти від Стаса.

Я думала, що всі про мене забудуть, і по закінченню відпустки я зможу спокійно повернутися, продовжити навчання. Я зробила все, щоб Стас не зміг мене знайти, я навіть змінила номер телефону. Я тоді була впевнена, що чиню правильно. Але незабаром весь мій план дав тріщину. Виявилося, що я вагiтна.

Я була зовсім одна. Я цілими днями працювала, вдома мене чекали n’яні батьки, які відбирали всі мої зароблені гроші. Лише один друг у мене знайшовся, — мамина подруга, вона забрала мене до себе після того, як одного разу батько мене штовхнув і я вдарилася головою.

Читайте також: Одружився я в 22 роки, взяв, так би мовити, комплектом, відразу отримав дружину і дочку. А через 19 років сталось непередбачуване

Вона мене вислухала, підтримала мене. Всю вагiтнiсть доглядала за мною, зі мною разом поїхала в пoлoгoвий будинок, була поруч, коли я наpoдила хлопчика. Я дуже любила свого малюка, він був схожий на Стаса, світлий, красивий, з блакитними очима.

Тоді в пoлoгoвому будинку мені несподівано написав Стас. Він звідкись дізнався, що я тут. При виписці він чекав мене з синочком біля виходу. Прийшов з квітами. Я з дитиною на руках дивилася в його очі і все всередині переверталося.

Стас був дуже щасливий. Він обняв мене з малюком, взяв його на руки. Я зрозуміла, що він любив мене весь цей час. Я відчувала себе дуже дурною за те, що сама себе прирекла на місяці смутку і самотності.

You cannot copy content of this page