Він був упевнений, що як тільки скаже дружині, що йде до іншої, вона відразу ж згадає всі свої жіночі обов’язки щодо чоловіка. Вона з опалу сказала, що нічого міняти не збирається. Хочеш йти, то іди

Сьогодні до мене прийшла подруга, в неї склалася неприємна історія. Коліжанку звати Анна.

Вона одружена 10 років з своїм чоловіком. Познайомилися вони на роботі. Одружилися, Боженька подарував донечку.

Усе було добре, наважилися взяти квартиру в іпотеку, щоб проживати самим від батьків.

Анні запропонували підвищення, вона зразу погодилася. Легше іпотеку платити, більше грошей залишиться на життя. В різниці півроку теж запропонували чоловіку підвищення, але він не погодився.

Бачив по своїм колегам, як вони працюють: ні кави тобі попити, ні піти раніше з роботи.

Нам на початку, коли брали іпотеку допомагали мама коліжанки. Але її мама хоче повернутися додому, працює в Італії.

Роки беруть своє, немає сили і хоче поняньчити внучку.

ЇЇ чоловік хороший, але трохи лінивий до роботи. Кожний раз в них конфлікти на побутовому рівні. Особливо почалися загострюватися коли вона пішла на підвищення.

Вона його завжди просила донечку забрати з садочка, або коли він швидше приходив з роботи начистити картоплю, чи підігріти їду на вечерю, в нього відповідь була одна -не чоловіча це робота. Кухня-жіночі справи! Ну не варити ж йому борщ вечорами? До речі, з моменту підвищення, Анна не готувала цей самий борщ.

Дорогий її чоловік обідився на неї. Що вона погана дружина не хоче готувати, і приділяти йому час. Чому вона затримується на роботі, чому не готує борщ (він в неї особливий), заставляє донечку забрати садочка.

І її чоловік вирішив на якомусь етапі образи, що він може знайти даму серця на стороні. Зареєструвався на спеціальному сайті, і знайшов красуню.

Вона не знає, як у них розвивалися події. Але з його слів повідомив, що вона його завжди чекала, гаряча домашня вечеря і бурхливе продовження. Гарний настрій ніяких докорів, та прикріплень.

Тепер колотнеча в сім’ї, він поставив умови, як що вона не піде займаної посади, то він піде від неї.

Він був упевнений, що як тільки скаже дружині, що йде від неї до іншої, вона відразу ж згадає всі свої жіночі обов’язки щодо чоловіка. Вона з опалу сказала, що вона нічого міняти не збирається, хочеш подавати аби розійтися – подавай.

За іпотеку та комунальні послуги вона сплачувала з своєї кредитки, йому нічого не перепаде.

Він розлючений пішов до дами серця, але походу у них щось не склалося. І він усіма доступними способами хоче вернутися до коліжанки.

Їхню донечку підговорює, забирає донечку з садочка. Ання підозрює, що він став таким добрим через те, що не хоче жити з своїми батьками.

І все зваляють на його даму серця, щоб вона його звабила. Але через пережите, вона не хоче його пробачити.

Історію написала, Вікторія Соняшник спеціально для osoblyva.сom

Передрук в повному обсязі заборонено без письмового дозволу власника Сайту. Будь-яке використання матеріалів (у тому числі фотографій)– суворо заборонено.

Фото, Олександри. 2023 р.