Він хотів дружину кинути, навіть розповів їй все, пішов з дому. Прийшов до мене з валізою і обручкою. Я відмовилася, до дружини назад відправила. Як уявила: ось розлучиться, прийде до мене жити. Це ж треба готувати для нього, речі прати, все життя перебудовувати. А так, я вільна, хоч уже 8 років у статусі коханки

Приїхала до мене в гостідавня подруга, Оксана, давно не бачились ми. Вона вже багато років живе в іншому місті. У 25 років вона народила сина від одруженого чоловіка. Стосунки вони підтримують досі. Тобто вже більше 8 років вона перебуває в статусі коханки. Не будемо говорити про дружину, яка з якихось причин тримається за гулящого мужика. А ось позиція Оксани мені була незрозуміла. Я кіліпала здивовано очима і намагалась зрозуміти, як так можна?

Якщо він не хоче розлучається, навіщо триматися за одруженого, в чому сенс таких відносин? Її логіка виявилася напрочуд проста: поки вона знаходиться в статусі коханки, вона може робити все, що хоче, без будь-яких зобов’язань. А що, дуже зручно!

Гроші на дитину він дає, приходить тоді, коли їй зручно, завжди чистий, поголений і приємно пахне, борщу щоденного не вимагає, шкарпетки по кутах не розкидає, зате завжди з презентом (в особливих випадках – по-дорожче і по-приємніше, а так – до чаю що-небудь або фрукти-продукти, іграшку-книжку дитині, приємну дрібничку).

Читайте також: – Аліно, познайомся, це Настя – моє перше шкільне кохання, – сказав мій благовірний напередодні весілля. І, треба відмітити, Анастасія була жінкою досить наполегливою. Вона дуже швидко перейшла до активної атаки по всіх фронтах

З її слів: Коли завагітніла, він хотів дружину кинути, навіть розповів їй все, пішов з дому. Прийшов до мене з валізою і обручкою. Я відмовилася, до дружини відправила. Як уявила: ось розлучиться, прийде до мене жити … Це ж треба готувати для нього, речі прати, все життя перебудовувати. А так, я вільна: хочу в кіно з подружками, хочу в клуб. Ніхто не контролює, СМС і дзвінки не перевіряє. Нікому нічим не зобов’язана. Не подобається – до побачення! До дружини! А любиш – так терпи.

Це, звичайно, все добре, зручно …. Але я все одно ніяк не можу зрозуміти, як можна ділити свого мужика з іншою жінкою? Причому, це стосується обох: і Оксанки, і дружини.

Фото ілюстративне, з вільних джерел