Він йшов по набережній, тримаючи за руку 25-ти річну красуню. Через роки – 20-ти річну, а потім – 18-ти річну. Про такого бабія мріє кожна жінка

Він ловив заздрісні погляди чоловіків на собі, а на своїй супутниці захоплені. Він знав – вона любить тільки його і думка про ревнощі навіть не виникала. Минули роки.

Він йшов по набережній, під руку з 20-ти річною, яка дивилася на нього захоплено і був так захоплений нею, що не помічав більше нічого. Від щастя, йому хотілося перетворити життя цієї дівчини в казку, стати її головною і найважливішою людиною, якою зараз була для нього вона. Минули роки роки.

Він йшов по набережній, поряд з 18-ти річною студенткою, слухав її, палаючу від нових вражень і планів. Про її перехід в інший ВУЗ, про пропозицію, яку зробив їй коханий, який підкорив її серце чоловік.

Читайте також: “Вона завжди гуляла, ти на роботу, а вона по мужиках”: Дениска, хлопчик 10 років, опинився в дитячому будинку. Мама Дениса зaгuнyла рік тому, на курорті, хлопчик залишився з татом і бабусею

Погоджувався з нею, знаючи що підтримає дочку в будь-яких починаннях і посміхався думки що, можливо, доживе до часу коли пройдеться по набережній і з онукою – четвертою коханою жінкою після мами, дружини і дочки.

Нехай тільки минуть роки.