fbpx

Він купuв старuй комод на роспродажі. У секретному відділенні якого чекав великий сюрприз

Спіймати удачу за хвіст – мрія багатьох з нас. Погодься, круто, коли на тебе ні з того ні з сього раптово падають гроші … І для цього не потрібно нічого робити. Наприклад, ти виграв в лотерею або виявилося, що десь в Канаді твій далекий багатий родич вирішив вписати тебе в свій заповіт.

Ось і головному герою сьогоднішньої статті несказанно повезло. На одній домашньої розпродажу, які в США користуються популярністю, Еміль Кноделль придбав старий комод. Це був справжній антикваріат, та ще й у відмінному стані. І ціна 100 доларів була відповідною, незважаючи на те, що комода було вже 125 років.

Коли Еміль разом зі своїм другом перевозив комод до себе додому, то почув усередині дивні дзвінкі звуки. Але при цьому все відділення були порожні. Виявилося, що в комоді було повно різних прикрас, грошей і інших цінностей часів Громадянської війни, захованих в потаємному відділенні.

Читайте також: “Бабуся казала, що ми тобі не потрібні. Що ти собі іншого чоловіка в Польщі знайшла і що ти ображаєш нашого тата”: коли до села дійшла вістка, що вийшла заміж за поляка, то її так і назвали — kypвою

Найцікавіше те, що Еміль навіть не збирався привласнювати скарб собі. Він зв’язався з попереднім власником комода. Той розповів, що раніше річ належала його бабусі і дідусю, і він навіть не підозрював, що в ній є тайник.

Зізнайся, тобі захотілося піти на який-небудь блошиний ринок і купити старовинну річ. Може бути тобі пощастить так само, як Емілю.

You cannot copy content of this page