fbpx

Він мені локшини на вуха не вішав. Коли намагався описати свої почуття, говорив що хоче піклуватися про мене, що дякує моїм батькам за те, що я є

Мене звати Марта, мені 29 і мені дуже не щастить у коханні. Трохи менше місяця тому розійшлася з хлопцем, з яким ми були знайомі кілька років.

Він нічого мені не обіцяв, на початку відносин я дуже хотіла полюбити, зустрічатися так, щоб потім одружитися. Як мені здавалося, наші почуття розвивалися, ми часто бачилися і добре проводили час, але у мене було багато претензій до нього. Ми кілька разів ненадовго розлучалися, тому що він нічого суттєво не змінював, але ті дрібні зміни і поступки я дуже цінувала і говорила йому про це, хвалила.

Якось раз ми дуже сильно посварилися і навіть майже розійшлися. Через деякий час він першим вийшов на зв’язок і сказав, що йому погано без мене. Я добре подумала і вирішила з ним помиритися, тому що готова була приймати його мінуси, приймати його таким, яким він є.

Ми знову зійшлися, але його ставлення до мене погіршилося, а після того, як я сказала, що люблю, воно стало ще гірше. На моє запитання чи любить він мене, він спочатку віджартовувався, а потім і зовсім говорив, що байдужий. Він мене не обманював, локшини на вуха не вішав, що, звичайно, величезний плюс,  і це особиста моя думка. Але як виявилося потім, о була ілюзія. Коли намагався описати свої почуття, говорив що хоче піклуватися про мене, йому приємно бути зі мною

У моїй голові наші відносини розвивалися, я стала хотіти більшого, більш серйозного до себе ставлення, жити разом, йти вперед, зростати. Бути коханою, в кінці кінців. Його, схоже, це налякало, він став вести себе так, щоб я запропонувала розлучитися. Що я в підсумку і змушена була зробити.

Ми розлучилися, він не пише і не дзвонить, а у мене в голові не вкладається. Не думаю, що люблю його, скоріше, сама собі надумала, дуже захотіла видати бажане за дійсне, але в той же час дуже хочу, щоб він зрозумів, що любить мене і повернувся. Хочу, щоб він повернувся сам, розкаявся, зрозумів і повернувся. Але щоб після цього все було по-іншому. Що мені робити?

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page