fbpx

Він не зміниться або ж “Просто біля нього не було справжньої жінки”

Життя коротке і змінити іншу людину неможливо

Хто з нас не думав про себе “Заради мене він зміниться” або “Просто біля нього не було справжньої жінки” або ж “Ось з’явиться сім’я і він буде більш відповідальним”?

Кожна друга, якщо не кожна мала такий досвід за плечима, або досі плекає надії про те, що чоловік, який поруч, нарешті встане на шлях істинний і перестане пити / гуляти / брехати / грати / почне заробляти гроші – потрібне підставити, пише Nastroy

І кожну з нас рано чи пізно хвилює питання, а чи реально це? Або чоловіки не змінюються і потрібно просто знайти того, хто спочатку підходить всім твоїм запитам і потребам?

Читайте також: Чому чоловіки після 40 років ідуть в “загул”

Деякі чоловіки зберегли ті прекрасні риси, які нам подобаються в дітях, і про які ми часом забуваємо, коли стаємо дорослими і відповідальними. Вони вміють мріяти, вони бувають дуже добрі і довірливі. Всі ці милі дрібниці, звичайно, закохують. Так він же такий чуйний і ніжний, ну а те, що не утримується ні на одній роботі більше місяця, так це його просто злі роботодавці недооцінюють. Він просто тимчасово без роботи, ось буде дитина у нас, звичайно, піде заробляти шматок хліба для сім’ї!

Правда в тому, що цього так і не трапляється – ВІН Не Зміниться!

Як, зовсім?  Навіть якщо я буду з трьома дітьми і жити нам буде ніде? Навіть якщо я буду найкращою дружиною, коханкою і товаришем по чарці в одному флаконі? НІ.

Справа в тому, що будь-які зміни повинні відбуватися зсередини. Так само, як не можна змусити дитину вчитися, не можна чоловіка  змусити робити те, на що у нього немає внутрішньої потреби.

Дійсно іноді так трапляється, що жінка кидає такого “нездару”, а потім через пару років зустрічає його зразковим сім’янином. Тут, якщо з самооцінкою у неї все добре, то швидше за все, ця жінка буде думати, що саме вона підготувала його до сімейного життя, а потім дістався він, мовляв, “готовий”. По-перше, ніхто не знає наскільки він змінився і став чи більш відповідальним, або просто подарував себе як дорогоцінний подарунок тій, яка краще показала готовність про нього піклуватися. А по-друге, минув час, і хто знає які ще події відбулися в його житті, можливо, дійсно людина відчула внутрішню потребу нарешті вирости з коротких штанців.

Автор: Інеса Цукрова

You cannot copy content of this page