“Він сказав, що я занадто доступна і ми розлучаємось”: Але те що чоловік вважає доступністю просто бicить

Нещодавно мене кинув хлопець. Ми зустрічалися приблизно півроку. Але днями він просто прийшов на чергове наше побачення і сказав, що ми розлучаємося. Я була в шоці.

Попросила пояснити, що трапилося. У відповідь він сказав мені, що я занадто доступна. І йому це набридло.

Природно, я не зрозуміла, що це означає. Ах, спасибі йому, що пояснив. Доступна – це зовсім не про ceкс. Але те, що він сказав, дійсно мене насторожило.

Хочете знати, що значить бути доступною в понятті чоловіки? Що робить не так жінка? І чому чоловік може втратити до неї інтерес? Я зараз розповім. Правда, я до сих пір не згодна з цим. І буду рада почути сторонню думку.

Я дуже швидко відповідала на його дзвінки! Так, я відповідала, коли він дзвонив. Іноді навіть дуже швидко, так як телефон зазвичай завжди під рукою. Іноді я відкладала свої справи, щоб поговорити з ним. А він в свою чергу вважав, що це (як би це правильно сказати) принижувало мене в його очах як особистість. Здорово?

Я його слухалася! Ну так. Він старший за мене на 5 років. Якщо він щось говорив, то я слухалася. Просто він був тим чоловіком, який поганого не порадить, якого дійсно хочеться слухатися. Та й навіщо такий мужик, думка якого тобі не цікава? Я так вважаю. А ось з його боку, це виглядало як ознака моєї внутрішньої слабкості.

Я під нього підлаштовувалася! Цікаво, а хто ще буде підлаштовуватися в стосунках, якщо не жінка? Так, іноді доводилося відкласти свої справи, часом навіть роботу. Але це ж заради зустрічі з коханим. Що в цьому поганого? А виявилося це і не добре зовсім.

Я була згодна на все! Ні, не подумайте, не до маразму. Просто, чому я повинна була відмовлятися, якщо він вже заздалегідь продумав, як ми будемо проводити час, відпочивати або веселитися? Не проявляла ініціативу? Але це ж не повинно означати – занадто доступна?

Я була занадто нав’язливою! Я що одна така? Коли ти закохуєшся, це нормально хотіти проводити зі своїм хлопцем якомога більше часу. Ми ж не жили разом. Зустрічалися не кожен день. Так, я сумувала. Дзвонила часом частіше потрібного. Ну і що в цьому такого?

Я нічого не просила і не вимагала! Ось взагалі відмінний пунктик, правда ж? Тобто коли жінки, раз у раз випрошують щось, будь то смакоту, квіти або подарунки, то вони меркантильні cyчки. А коли не просять нічого, то ти доступна занадто?

Читайте також: Розлучена жінка з дитиною не придатна для сімейного життя

Ось, мабуть, і всi його категорії доступності. Так, ми розлучилися. Від цього кішки на дyші шкребуть. Але ще не приємніше те, що він вважав мене надто доступною. Та ще і керуючись такою тупою логікою.

Мені зараз цікава ваша думка, ви теж вважаєте, що якщо панночка не поводиться як стepво, то вона занадто доступна?

Джерело.