“Він сказав, що я занадто доступна і ми розлучаємось”: Але те що чоловік вважає доступністю просто бicить

Нещодавно мене кинув хлопець. Ми зустрічалися приблизно півроку. Але днями він просто прийшов на чергове наше побачення і сказав, що ми розлучаємося. Я була в шоці.

Попросила пояснити, що трапилося. У відповідь він сказав мені, що я занадто доступна. І йому це набридло.

Природно, я не зрозуміла, що це означає. Ах, спасибі йому, що пояснив. Доступна – це зовсім не про ceкс. Але те, що він сказав, дійсно мене насторожило.

Хочете знати, що значить бути доступною в понятті чоловіки? Що робить не так жінка? І чому чоловік може втратити до неї інтерес? Я зараз розповім. Правда, я до сих пір не згодна з цим. І буду рада почути сторонню думку.

Я дуже швидко відповідала на його дзвінки! Так, я відповідала, коли він дзвонив. Іноді навіть дуже швидко, так як телефон зазвичай завжди під рукою. Іноді я відкладала свої справи, щоб поговорити з ним. А він в свою чергу вважав, що це (як би це правильно сказати) принижувало мене в його очах як особистість. Здорово?

Я його слухалася! Ну так. Він старший за мене на 5 років. Якщо він щось говорив, то я слухалася. Просто він був тим чоловіком, який поганого не порадить, якого дійсно хочеться слухатися. Та й навіщо такий мужик, думка якого тобі не цікава? Я так вважаю. А ось з його боку, це виглядало як ознака моєї внутрішньої слабкості.

Я під нього підлаштовувалася! Цікаво, а хто ще буде підлаштовуватися в стосунках, якщо не жінка? Так, іноді доводилося відкласти свої справи, часом навіть роботу. Але це ж заради зустрічі з коханим. Що в цьому поганого? А виявилося це і не добре зовсім.

Я була згодна на все! Ні, не подумайте, не до маразму. Просто, чому я повинна була відмовлятися, якщо він вже заздалегідь продумав, як ми будемо проводити час, відпочивати або веселитися? Не проявляла ініціативу? Але це ж не повинно означати – занадто доступна?

Я була занадто нав’язливою! Я що одна така? Коли ти закохуєшся, це нормально хотіти проводити зі своїм хлопцем якомога більше часу. Ми ж не жили разом. Зустрічалися не кожен день. Так, я сумувала. Дзвонила часом частіше потрібного. Ну і що в цьому такого?

Я нічого не просила і не вимагала! Ось взагалі відмінний пунктик, правда ж? Тобто коли жінки, раз у раз випрошують щось, будь то смакоту, квіти або подарунки, то вони меркантильні cyчки. А коли не просять нічого, то ти доступна занадто?

Читайте також: Розлучена жінка з дитиною не придатна для сімейного життя

Ось, мабуть, і всi його категорії доступності. Так, ми розлучилися. Від цього кішки на дyші шкребуть. Але ще не приємніше те, що він вважав мене надто доступною. Та ще і керуючись такою тупою логікою.

Мені зараз цікава ваша думка, ви теж вважаєте, що якщо панночка не поводиться як стepво, то вона занадто доступна?

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram