fbpx

«Вінець безшлюбності»: жіночі імена, які заважають вийти заміж і знайти справжнє щастя

Деяким дівчатам може довго не щастити в особистому житті не через характер чи зовнішність, а через ім’я. що накликає на власницю «вінець безшлюбності». Усього таких імен п’ять.

Часто Тамара досягає великих успіхів у роботі та навчанні, але в любовних стосунках їй не щастить. Ця жінка – вкрай ревнива особа, до неї необхідно шукати особливий підхід, з чим добра частина чоловічого населення не справляється.

Як правило, проблеми з особистим життям бувають у дівчат, чиє ім’я Інга. Сьогодні їм потрібне одне, а завтра – докорінно інше. Це не дає їм реалізувати себе як особистість.

За енергетичною складовою Людмила дуже вольова і сильна жінка, але «приречена». Вона завжди вимагає, щоб все було ідеально, не зазнає будь-яких недоліків.

Маргарита це той тип жінок, любовні стосунки яких часто закінчуються на негативній ноті. Як правило, з самого дитинства вони мають важкий характер, відрізняються різкістю, їм властиві необдумані вчинки. Саме це й відштовхує чоловіків.

Чоловіча енергетика імені приваблює протилежну стать. Але за своєю енергетикою це ім’я не уособлює сімейний затишок. Олександра – та жінка, яка відкривається чоловікові надто рано. Вона також вважає за краще тримати лідерські позиції у стосунках, любить бути головною, що подобається не всім.

You cannot copy content of this page