Вірна жінка – скарб кожного чоловіка: астрологічна оцінка вірності дружин. Отже, ви можете перевірити, наскільки вас люблять

Овен – 4 з 10

Овни – вільні та загадкові жінки. Вони приваблюють абсолютно різних чоловіків у різний час свого життя. Однак цей знак може серйозно закохатися, навіть одружитися. Правда, якщо у шлюбі жінка Овен закохується в іншого, то вона незабаром піде до нього.

Водолій – 4,5 з 10

Водолії креативні і летючі. Тому такі жінки легко закохуються і заводять романи. Для них важливо завжди відчувати метеликів у животі. Тож якщо чоловік не справляється з цією місією, виникне щось інше.

Стрілець – 5 з 10

Жінки, народжені під цим знаком, люблять яскраві емоції та драйв. Вони мають суворе табу на нудьгу в стосунках. Ідеальний чоловік для Стрільця повинен бути красивим, харизматичним і успішним, інакше це просто не доля.

Риба – 6 з 10

Рибам важливо відчувати свободу у стосунках. Якщо хоч якийсь натяк чоловіка на заборони, доведеться розлучитися з ним. Але якщо така жінка дуже закохається, вона залишиться назавжди.

Скорпіон – 6, 5 з 10

Скорпіони зазвичай починають стосунки з інтересом. Якщо чоловік чарівний і розумний, він може завести знайомства, відмовившись від усіх стереотипів. На жаль, почуття цього знаку можуть з часом минути, і партнер просто стане нецікавим.

Терези – 7 з 10

Терези приваблюють чоловіків одним поглядом. Ці жінки сповнені загадковості. Чоловіки закохуються в них занадто швидко і вони не дуже цінують стосунки.

Козеріг – 7,5 з 10

Козероги не люблять днів самотності та туги. Для них важливо, щоб поруч завжди був хтось люблячий і турботливий. Якщо така жінка не відчуває, що чоловік серйозний, вона може обдурити його без докорів сумління. Однак із взаємно сильними почуттями з Козерогами виходять міцні шлюби.

Рак – 8,5 з 10

Рак не дозволяє собі зрадити кохану людину і не може пробачити зраду в подружжі. Таким чином, шлюби з такими жінками, як правило, надійні і щасливі.

Близнюки – 9 з 10

Жінки, народжені під знаком Близнюків, обирають дружину, подібну до свого батька. Перед тим, як одружитися, вони довго і ретельно вивчають чоловіків. Як наслідок, їхні шлюби мають успіх.

Телець – 9 з 10

Телець – любитель романтики, квітів, поезії та безсонних ночей під зірками. Звичайно, час від часу такі жінки можуть з кимось загравати, але вони залишаються вірними своїм чоловікам.

Діва – 9 з 10

Діви одружуються раз у житті. У часи кризових стосунків вони можуть навіть думати про обман, але не про розлучення. Очевидно, що це не так у 99% випадків. Але все залежить від чоловіка. Його байдужість може підштовхнути порядну дружину до такого вчинку.

Лев – 9,5 з 10

Лев, перш за все, буде соромитися своєї зради. За статистикою сімейних психологів, це найвірніший знак. Чому не 10 з 10? Ми всі люди, й іноді навіть найвірніший знак може піти не так.