Вірність знаків зодіаку: кому можна довіряти, хто не грає в нечесні ігри

Щоб дізнатися, чи варто довіряти твоєму обранцеві, дивись не тільки на його ставлення до тебе, але і в його гороскоп – адже є знаки, яким в принципі не властиві зради.

Кожній з нас хочеться бути впевненою в тому, що у відносинах ніколи не з’явиться третя зайва. Щоб підстрахуватися, варто заглянути в гороскоп свого чоловіка, адже астрологи запевняють, що деяким знакам Зодіаку зради не властиві в принципі.

Телець (21 квітня – 20 травня)

На світ Телець дивиться спокійно і розважливо, тому його часто вважають занадто стриманим і навіть скупим на емоції. Але його легко можна назвати гурманом в любовних відносинах. Одного разу переконавшись в тому, що він знайшов «ту саму», він не захоче ризикувати і йти на випадкові зустрічі, зате постарається максимально урізноманітнити життя.

У відносинах він цінує взаєморозуміння, чуттєвість і ніжність. Йому важливо, щоб друга половинка була задоволена всім, Телець не виносить недомовленості.

Діва (23 серпня – 23 вересня)

Для Діви пошук пари схожий на кастинг акторів для фільму. У чоловіка цього знаку серйозно завищені очікування від потенційної партнерки – і якщо ти опинилася поруч з ним, значить, підходиш за всіма пунктами. Він вважає, що краще бути одному, ніж з ким попало, тому легко погоджується на багаторічну самотність при відсутності тієї, яка підходить на роль ідеальної супутниці життя.

Чоловік-Діва не йде на ліво ще й тому, що занадто любить міркувати і «сканувати» людей. Він добре відчуває різницю між скороминущої симпатією і дівчиною, з якою йому комфортно провести поруч ціле життя – завести дітей і розпланувати майбутнє на десятиліття вперед.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Основна риса характеру Терезів – стабільність у всьому, починаючи від ретельно спланованого кар’єрного росту до відносин, відповідальність за які вони повністю готові взяти на себе. Представники даного знаку не хочуть грати в нечесні ігри, вони не йдуть на усвідомлений обман і вкрай рідко дозволяють собі флірт, який тут же припиняють, якщо він може перейти в щось більше.

Що характерно, чоловік-Терези сам строго стежить за тим, щоб і улюблена жінка теж не мала прагнення змінити йому. Він не стане перевіряти твій телефон і не заборонятиме зустрічатися з подругами, але постарається створити всі умови для того, щоб ти не відчувала себе обділеною його увагою.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Козероги люблять підпорядковувати своє життя зводу правил – так їм живеться комфортніше, тому що форс-мажори пригнічують їх і надовго вибивають з колії. На думку про іншу у них немає ні часу, ні бажання хоча б тому, що вони вважають це справою безглуздою. Якщо вони і закохаються, то лише після того, як оголосять попередній партнерці про розставання.

Стихія Землі тягне цей знак до стабільності і постійності, робить його ґрунтовним, що теж не сприяє інтрижкам на роботі або під час відпочинку, навіть якщо супутниця життя поруч відсутня. Втім, це не скасовує той факт, що від неї Козерогу потрібне постійне захоплення його персоною і досягненнями, але це невелика ціна за його надійність і хазяйновитість.

Фото спецально для osoblyva.com