Вівторок – буде сприятливим для більшості знаків: гороскоп на 18 червня

Овен

Сьогодні одна з умов успіху для Овнів — цілеспрямованість. Зірки радять дотримуватися плану, вчасно відокремлювати головне від другорядного, ладнати зі старшими, не нехтувати правилами, стандартами і бюрократичної стороною питання. Важливо організувати час і розподілити сили, утримати баланс між зовнішньою і приватним життям, роботою і сім’єю. У складній ситуації краще звернутися до фахівців.

Телець

День дозволяє Тельцям повільно і вірно просуватися до запланованого успіху. Є шанс зарекомендувати себе з кращої сторони перед іноземними колегами, партнерами та інстанціями. Не все вирішують гроші або привабливість. Ставку краще зробити на законність, надійність, професіоналізм. Не варто відступати від стандартів і правил навіть у тому випадку, якщо ви прагнете радикально оновити своє життя.

Близнюки

Сьогодні зірки не радять Близнюкам покладатися на чужу благоклонность або на свою привабливість. Не кращим рішенням буде і ставка на удачу. Набагато надійніший практичний підхід до справи, заснований на обережності, далекоглядності, відповідальності і професійності. Це вдалий час для інспекції захисних систем, покликаних зберегти ваші гроші, бізнес, майно. Важливі питання, пов’язані з податками.

Рак

Ракам сьогодні необхідно врахувати обстановку, захистити свої позиції, при цьому не зірватися і не розв’язати війну. Буде складно вибрати вірну тактику, не взявши до уваги настрій начальника, клієнта, опонента, конкурента, партнера. Можливо, вам належить пройти через відмову, відчуження, критику, пресинг. Уміння підтримувати баланс в діалозі або спарингу стане частиною професійної репутації.

Лев

Левам не варто нехтувати технікою безпеки, сьогодні вона не завадить всюди. Можливий іспит на майстерність. Необхідна обережність при лікуванні, контакті з тваринами, роботі з інструментами, механізмами, складними технологіями. Важлива кваліфікація помічників, медичних працівників, персоналу сервісів. Керівникам-Левам варто контролювати дії підлеглих. Краще не ризикувати здоров’ям.

Діва

Сьогодні Діви готові проявити винахідливість, креативність та майстерність. Приводом для прояву ваших талантів може стати допомога «своїм», а також обов’язок і відповідальність у складну хвилину, пов’язану з роботою, особистим життям або дітьми. Критичний момент найімовірніший у творчості або роботі, але не виключені й проблеми на відпочинку. В нештатній ситуації знадобляться аматорські і професійні навички.

Терези

Сьогодні Терезам доведеться вирішити стратегічне питання, пов’язане з будинком, сім’єю, професією, бізнесом або відносинами. У непростій ситуації доведеться врахувати багато чинників, не виключено, що вас будуть розривати на частини протилежні пориви. Великий ризик різних ускладнень в роботі, побуті і міжособистісній взаємодії. Зірки радять оперативно вирішувати нагальні завдання і не починати нових проектів.

Скорпіон

В цей день Скорпіонів може чекати термінова справа, наприклад, невідкладне відрядження, виклик, оперативна інформація до роздумів. На щастя, багато представників знаку збережуть контроль за ситуацією, а частина Скорпіонів і зовсім відчує себе в ній як риба у воді. Не виключено, що ви самі спровокуєте потрібні вам обставини чи дочекаєтеся корисного ефекту від дій, зроблених вами раніше.

Стрілець

В цей день Стрільцям варто акуратніше вести справи. Особлива уважність потрібна у термінових, вимушених, небезпечних заходах, технічних тестах. Джерелом проблеми може стати старий борг, поломка, недбалість, зовнішня або внутрннняя загроза. Важливо не допустити збитків та війни інтересів, оперативно відреагувати на сигнал, вчасно застосувати систему охорони, контролю, професійної підтримки.

Козеріг

Козерогам зірки підказують, що на сьогодні багато залежить від їх настрою, звичок, самопочуття, лінії поведінки. При хорошому самоконтролі і правильному виборі, день підходить для планових нововведень, але бажано проявити обережність у будь-яких роботах і заходах, не виходити за межу допустимого. У взаємодії з іншими людьми важливо не накликати на себе чужий гнів або мінімізувати відповідну агресію.

Читайте також: 18 червня – День ангела святкує Ігор. Нехай поруч будуть вірні друзі і надійний янгол-охоронець!

Водолій

Сьогодні Водоліїв може закликати який-небудь обов’язок, борг або таємна необхідність. День може принести неприємні хвилини, хворобливі відчуття. Можливо, головною причиною сьогоднішніх дій стане професійна ситуація або стан здоров’я. Успіх дій визначать не тільки працездатність, знання правил і майстерність, але і скритність, обачність, витримка, самовідданість.

Риби

Ця доба налаштовуює Риб на практичний лад. Рибам-мрійникам вони допоможуть стати реалістами і додадуть скепсису. Якщо повернення до реальності стало різким, не виключена зневіра. Зірки радять не звертати уваги на негативні моменти і не турбуватися про те, що, можливо, ніколи не станеться. Натомість, варто сконцентруватися і зробити щось корисне, наприклад, розчистити поле для майбутнього.