fbpx
Гороскоп

Вівторок – день суперечок і несподіванок: гороскоп на 11 червня

Овен

Сьогодні зірки радять Овнам подбати про охорону своїх володінь: будинку, автомобіля, виробничого або будівельного майданчика. Одночасно, не завадить стати дипломатичнішими, дотримуватися балансу інтересів. Це кращий спосіб зберегти мир в сім’ї, уникнути загострення ділової ворожнечі або уберегти себе від клієнтських претензій. У відповідь на дзвінок краще проявити холоднокровність: запальність лише погіршить справу.

Телець

Тельцям сьогодні легко опинитися в атмосфері поспіху, емоційності, нервозності. Зіткнутися з терміновим завданням, конфліктною або стресовою ситуацією можна в діловій сфері, на службі, в установі, в дорозі, під час яких-небудь робіт або контактів. Вірогідні сварки між колегами, клієнтами, помічниками, родичами, попутниками. Зірки радять не вплутуватися в конфлікт і залишатися спостерігачем.

Близнюки

Сьогодні багатохто з Близнюків мріють про гармонію, затишок, любов і «мир у всьому світі», але здійснитися цій мрії судилося лише частково. Бурхливий розвиток подій позбавить вас рівноваги і змусить проявити зовсім інші якості. Наприклад, ділову хватку, оперативність, агресію, готовність посперечатися або прийняти заходи захисту. Не дуже відповідний момент для покупок, платежів та угод: збитки імовірніші за прибуток.

Рак

Для Раків день загрожує втратою самовладання. Загострена чутливість, укупі з реальною загрозою або причиною для хвилювань, здатна підштовхнути багатьох Раків до необачних дій, від яких ризикують постраждати їх близькі або вони самі. Діловому і домашньому світу може нашкодити суперечка, образа, претензія, порушення прав, неузгодженість інтересів. Можлива напружена обстановка в сім’ї, шлюбі.

Лев

Левам сьогодні необхідно ретельніше готуватися до поїздок, а по можливості, уникати їх. Також, в цей день може виявитися невдалою будь-яка взаємодія з людьми. Це невідповідний момент для співпраці, знайомства, укладення договору, розподілу місць, прав і ролей. Багато чого буде сприйматися вами і оточуючими близько до серця, що додатково підвищить «вибухонебезпечність» будь-якої ситуації.

Діва

В цей день Дівам складно уникнути суперечок, але в будь-якій ситуації бажано шукати компроміс. Розбіжності і образи негативно позначаться на багатьох справах, включаючи бізнес і фінанси. Особливо небажано роздмухувати конфлікти і розривати зв’язки з друзями. Зросте ймовірність технічних збоїв, псування майна, збиткової угоди, ділових ризиків. Не завадять заходи проти витоку коштів, крадіжки речей і даних.

Терези

Сьогодні Терезам важливо не втратити рівновагу, бо саме вона необхідна у хвилину кризи. Гармонійний початок дня може зіпсувати діловий або сімейний конфлікт, суперечність з начальством або партнером, конкуренція, а також технічне або організаційне ускладнення: суєта, скандал, хвилююча новина, сигнал тривоги, фатальний збіг обставин, збій в роботі транспорту, обладнання або сервісу.

Скорпіон

Для Скорпіонів великий ризик проблем в дорозі, у тому числі, у далекій подорожі, терміновому відрядженні. Причиною можуть стати підступи окремих людей або обставини. Не виключені поломки, неприємні новини, небезпеки, невдачі в бізнесі, проблеми з транспортом. Не найкращий момент для вибору попутників, засобів пересування та зв’язку. Виручать спритність і майстерність, наприклад, досвід водіння, знання мови.

Стрілець

Сьогодні Стрільцям пощастить в одних обставинах за рахунок нагнітання гостроти в інших. Не завжди буде комфортним вимушений вибір, особливо, якщо ситуація критична і мова йде про щось важливе. Не виключено, що для вирішення палаючого питання вам доведеться домовитися з однією людиною, але посваритися з іншою. Небажано конфліктувати з друзями, близькими і тими, від кого залежить ваша безпека.

Козеріг

Сьогодні Козерогам краще піти від діалогу зі значимими для себе людьми, щоб уникнути критичного повороту подій. З вашої або чужої вини, у цю добу може загостритися суперечки або конкурентна боротьба. Пропозиції, прохання, накази і претензії, що виходять від інших людей, можуть вам не сподобатися або надійти невчасно. Не найкращий момент для консультації, знайомства, співбесіди, наради, заяви.

Читайте також: 4 знаки Зодіаку, жінки яких завжди тримають чоловіка “під каблуком”

Водолій

Події цього дня мають для Водоліїв спочатку позитивний посил і виглядають надихаючими, однак розвиток будь-якого сюжету загрожує тими чи іншими ускладненнями, а також нервозністю. Можливі проблеми зі зв’язком, технікою, сервісним обслуговуванням, самопочуттям, отриманням термінової допомоги. Гострота побічних ефектів наводить на думку про відмову від зайвих дій: корисний результат може не вартий ризику.

Риби

Для Риб будь-який захід цього дня пов’язаний з ризиком. Зірки не радять займатися тим, у чому немає гострої потреби. У термінових справах рекомендується уникати поспіху та сварок, дотримуватися правил безпеки, не порушувати технології і не зачіпати нічиї права. Також, сьогодні не варто наражати на небезпеку близьких, підопічних, дітей, важливі проекти, шукати партнера, посередника, захисника, попутника.

You cannot copy content of this page