Вівторок – день суворий, а для декого і важкий: гороскоп на 9 липня

Овен

Сьогодні зірки радять Овнам рахуватися з зовнішніми обмеженнями, суворо дотримуватися договіру, протоколу, етикету. День підкреслить теми, пов’язані з шлюбом і співпрацею, стане важливим, якщо ви зайняті кар’єрою та юридичними питаннями. Будь-який союз зміцнить схожість переконань. Доречна розумна дистанція, як знак поваги прав партнера на особистий простір, але не в збиток спільного життя й спільної мети.

Телець

Сьогодні Тельцям не варто зневажливо ставитися до своїх обов’язків і здоров’я. Зірки нагадують про необхідність слідувати службовому розкладу, нормам професійного етикету, протоколу та медичним приписам лікаря, радять не порушувати інструкції щодо застосування косметичних засобів. День вимагає дотримання правил і формальної справедливості. Не завжди допоможуть дружні і родинні зв’язки.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам корисний критичний погляд на творчі плани та особисті стосунки, виховання дітей, подорожі і розваги. Проекти і контакти, що витримали випробовування часом і труднощами, явно заслуговують ще одного шансу. Але перш не завадить ретельно зважити всі «за» і «проти», визначитись з бюджетом, відсікти зайве і усвідомити помилковість деяких підходів, на що потрібен час.

Рак

Цей день підкреслює критичні моменти в домашньому житті Раків, а також у їх відносинах з людьми. Варто звернути увагу на принципові нюанси в побуті, сім’ї, шлюбі, в житловому, правовому або професійному питанні. Може отримати новий імпульс стара історія з негативним відтінком, наприклад, пов’язана зі спадщиною або розділом території. Вітається дипломатичність. Шкідлива неуживчивість.

Лев

Левам корисно усвідомити межі своїх можливостей у спілкуванні з оточуючими. Цей день закликає до дипломатичності і справедливості, але застарілі проблеми, на жаль, таким чином не вирішити. Важливо зупинитися там, де в гру вступили давні образи або обставини непереборної сили. Наприклад, стан здоров’я, професійна чи медична етика. Зараз вам не варто виступати в ролі посередника.

Діва

Дівам зірки радять мудро розпоряджатися бюджетом, не смітити даремно грошима в розрахунку на майбутнє. Не варто багато витрачати на розваги. Серйозного відношення потребують питання, пов’язані з виконанням фінансового договору або закриттям боргу. Якщо на цей день випадає важлива планова купівля, варто поставитись відповідально до всіх її аспектів, починаючи з вибору і закінчуючи гарантією якості.

Терези

Сьогодні Терезів не обійде своєю увагою удача, але на першому місці все ж виявляться ті чи інші знайомі обмеження. Може знову нагадати про себе серйозна комплексна проблема, пов’язана з професією, будинком, відносинами, правами і обов’язками. Вам буде важко розплутати цей клубок, якщо ви не схильні до відповідальності і дисципліни, не готові отримати корисний урок з негативних подій минулого.

Скорпіон

В цей день можливості Скорпіонів обмежені. Багатьом Скорпіонам доведеться рахуватися з формальностями, партнерськими зобов’язаннями, професійними стандартами, демонструвати законослухняність і лояльність на чужій території. Можлива тимчасова ізоляція або обмеження у правах. Можуть позначитися прогалини в освіті, вихованні, стилі, манери. Не найкращий момент для вибору партнера, посередника.

Стрілець

У цей непростий день у Стрільців зберігаються шанси на успіх. Багато представників знаку знайдуть нестандартний вихід із становища завдяки зв’язкам, авторитету або укладеному раніше союзу. Найбільше занепокоєння сьогодні здатні вселити фінанси і ресурси. Якщо у вас є які-небудь давні проблеми з особистими, загальними або позиковими коштами, неприємний сюжет може отримати закономірне продовження.

Козеріг

Для Козерогів день пов’язаний з відповідальністю або з давньою неприємною історією. Можливий критичний момент в професійних справах, партнерських або сімейних відносинах. Не виключається чергова перевірка на міцність або жорсткий контроль. Важливо зрозуміти своє місце, чітко окреслити коло завдань, зберігати рівновагу, не додавати до об’єктивних складнощів надумані, уникати нагнітання негативних емоцій.

Читайте також: 3 нaйнeбeзпeчніших чоловіка по знаку Зодіаку, з якими життя стає суцільною проблемою

Водолій

Сьогодні навіть позитивні моменти можуть бути пофарбовані для Водоліїв в похмурі тони. Можливе розчарування, зневіра. Виною може стати минуле, якась вразливість, хвороба або таємниця, яка поволі отруює вам життя. Не задовольнять пошуки формальної справедливості. Можливі проблеми з іноземцями, з медичними і правовими інстанціями. І все ж промінчик світла буде і в цьому «темному царстві».

Риби

Рибам варто зробити акцент на запобіганні проблемам мирними і законними засобами. До авантюр або агресії сьогодні варто вдаватися лише в крайньому випадку, а емоції краще просто відключити. Корисно проінспектувати захисні системи, уточнити права та обов’язки в найбільш критичних сферах. Можливо, вам доведеться повернутися до старої проблеми або завдання, врахувати чужий досвід опору труднощам.