Візьміть до уваги: 10 звичок жінки, яка себе цінує

Якщо ви думаєте, що хтось може прийти у ваше життя і зробити вас щасливою, ви помиляєтеся. Щастя у нас всередині, воно залежить від нашого сприйняття світу. І якщо ви нещасні наодинці з собою, нічого не змінитися, якщо у ваше життя прийде хтось ще. Ви просто не вмієте цінувати себе і бути вдячною за те, що ви маєте. Щастю можна навчитися, досить змінити спосіб мислення і світ навколо вас почне змінюватися.

Усвідомленість в більшості моментів життя. Багато хто чув фразу бути «тут і зараз», але мало хто розуміє її справжнє значення. Ви можете згадати в деталях як пройшов ваш день? Більшість дій ми робимо немов уві сні, або на автопілоті. Ми не перебуваємо в нинішній момент, думаючи про минуле, або будуючи плани на майбутнє. А життя – це те що відбувається саме зараз. Людина, яка цінує себе не хоче проживати життя на автопілоті і цінує кожен його момент.

Спокій і мудрість у прийнятті рішень. Часто нами керують емоції і ми приймаємо рішення під їх впливом. В результаті наше життя складається не так як нам хотілося б, не узгоджується з нашими цінностями і цілями. Не дозволяйте емоціям керувати собою, приймайте рішення в стані спокійного розуму.

Вибір оточення. Жінка, яка цінує себе, не буде витрачати час на токсичні стосунки і нецікавих їй людей. Наше оточення визначає наше життя, тому якщо ви цінуєте себе вибирайте людей з якими вам комфортно, близьких вам по духу.

Пробачати негідне до себе ставлення. Жінка, яка себе цінує не буде наступати на ті ж граблі знову, і знову пробачати чоловікові негідні вчинки. Вона просто піде з тяжких і некрасивих стосунків.

Відкритість новому. Жінка, яка цінує себе, прагне весь час розвиватися і навчатися чомусь новому. Вона знає, що світ безмежний і не стане заганяти себе в рамки.

Повага до свого і чужого часу. Жінка, яка цінує себе, вміє планувати свій час так, щоб не витрачати його на порожню суєту, не поспішати і не спізнюватися. Адже вона знає, що цінна кожна хвилина життя.

Самостійний вибір життєвого шляху. Жінка, яка цінує себе, вміє брати відповідальність на себе за свої помилки і успіхи. Вона не стане шукати винних, нарікати на життєві обставини. Вона розуміє, що її життєвий шлях залежить від її рішень і дій, і не готова до ролі жepтви.

Впевненість у власних силах. Жінка, яка цінує себе, знає, що гарантії, що все вийде немає, але вірить в себе і свою удачу. Вона не ниє і не скаржиться на своє життя.

Читайте також: 7 знаків, які посилає вам ваше тiлo, коли поряд з вами не той пapтнер

У всьому знаходити плюси. Навіть якщо, щось не вийшло, вона шукає чим ця ситуація була корисна і цікава.

Спокійне ставлення до матеріальних благ. Вона цінує гроші, але вважає їх інструментом для досягнення своїх цілей, а не самоціллю. Вона знає, що це ресурс, який з’являється в тій мірі, в якій вона дійсно готова його прийняти. Вона не стане витрачати зайвого, але й не буде економити на собі – краще купить одну річ гарної якості, ніж безліч дешевих, які погано сидять на ній речей.

Джерело.