Власниці крижаного серця: найбільш недоступні жінки за знаком Зодіаку

Терези

Приємний хлопець, який не відрізняється нічим від інших, не зможе догодити панночкам цього сузір’я. Терезам буде важлива наявність у нього освіти, високого рівня інтелекту. Та й зовнішній вигляд має бути привабливим.

Інакше Терези залишатимуться холодними, будуть чіплятися з кожного приводу до кавалера.

Близнюки

Непостійні дівчата цього знаку не бажають нудьгувати. А не робити цього Близнюки можуть тільки в тому випадку, якщо коханий розважатиме їх, демонструватиме свої почуття гумору та неабиякий розум.

Тільки в такому разі цінувати роман ці дами будуть. А ось звичайний чоловік їм не сподобається однозначно.

Водолій

Зрозуміти, що діється на душі у представниць цього зодіакального сузір’я, неможливо.

Водолії приховуватимуть свої почуття, ховатимуть те, що вони прив’язалися до когось. Чоловікові доведеться постаратися, щоб жінки цього знаку підпустили його до себе, щоб вони йому відкрилися. Та й не всі старання виправдають себе.

Козеріг

Дівчата цього знаку відрізняються суворістю та серйозністю. Козероги не витрачатимуть час на короткі романи та інтрижки.

Якщо їм пропонуватимуть такі, то вони ставатимуть замкнутими і холодними, щоб швидше відвадити від себе кавалера. А ось на серйозний роман із цікавим та освіченим чоловіком вони погодяться досить швидко.

Риби

У своїх мріях представниці знаку витають постійно. Рибам не потрібна пара, їм достатньо самих себе для компанії.

З цієї причини вони відмовлятимуться від романів, від залицянь. Щоб досягти бажаного максимально швидко, Риби виявлятимуть байдужість, якою ображатимуть кавалера, відштовхуватимуть його від себе.

З жінками наведених знаків розпочати роман проблематично. Вони захищатимуть себе від чоловіка, показуватимуть йому неприступність, неможливість завоювати себе.