fbpx
Стосунки

Влітаю в кімнату, а там дружина і мій друг Васька. Я навіть на мить про свій живіт забув. Васька скочив з ліжка, став виправдовуватися. Але мені було не до цього

Ми з Васьком почали дружити ще зі школи, разом і далі вчилися. Потім армія. Тут не пощастило, службу проходили в різних місцях. Після демобілізації влаштувалися на роботу. У нас був один круг спілкування, одна компанія. І ось якось я побачив її, красиву дівчину, яка розмовляла з моєю сестрою Даринкою.

Познайомились. Згодом зрозумів, що закохався. Запропонував Карині зустрічатися. У Васька на той момент теж була дівчина. Джерело.

Дні бігли вперед. Ми з Кариною одружилися. Васька ходив в холостяках. Часто до нас заходив.

І ось через півроку після весілля моя дружина змінилася до невпізнання. Стала злою, крикливою, дратівливою. Постійні причіпки з її боку мене доводили до сказу. Ми майже перестали розмовляти одне з одним.

Якось я прийшов додому раніше, на роботі з’їв щось не те, розболівся живіт. Забіг додому і прямо за аптечкою. Влітаю в кімнату, а там дружина і мій друг Васька. Я навіть на мить про свій живіт забув.

Васька скочив з ліжка, став виправдовуватися. Але мені було не до цього. Я просто сказав, щоб обоє зникли з мого життя.

Через певний час Васька прийшов до мене, весь на нервах. На той момент Каринка жила у нього. Колишній друг розповів, як «добре» йому живеться. А живуть вони так: вічно незадоволена Карина йому влаштовує такі скандали, що «мама не горюй».

Він уже двічі був у психолога, нерви зовсім ні до біса. Боїться, що одного разу стукне її за ті витівки. А ще вона не хоче працювати. І вдома постійний бардак і поїсти приготованого не вміє.

Читайте також: Свекруха своїми довгими холодними пальцями виймала з кіс нареченої шпильки. І щось шепотіла. Невже якесь прoкляття?!

– Як ти з нею жив-то? – запитав у мене Вася.

А я йому: – Та ніяк, намагався додому пізніше приходити, щоб не вислуховувати її вічні причіпки.

– А чому ти мені ніколи не розповідав, що вона така? – був здивований колишній друг.

– А навіщо? – тільки й запитав я.

Ось що значить, на чужому горі свого щастя не побудуєш. Захотів собі таку жінку – тепер не скаржся!

You cannot copy content of this page