Влітку 2021 року 4 представникам зодіакального кола доведеться дуже постаратися, щоб зберегти свої сімейні відносини, адже вони опиняться на межі розлучення

Близнюки

Представниці прекрасної половини знака Близнюки дуже втомилися. Їм набридла постійна робота і нескінченний побут. Найчастіше від чоловіка вони не бачать особливої допомоги і підтримки. Саме влітку вони зважаться розрубати цей гордіїв вузол і серйозно поговорять з чоловіком.

Чоловіки-Близнюки зважаться на розлучення в тому разі, якщо ініціатива буде виходити від його жінки. Вони будуть страждати і мучиться, начебто ще вчора всіх все влаштовувало, і тут такий неприємний сюрприз.

З іншого боку, все не так уже й погано і розлученням життя не закінчується. У розлучених чоловіків-Близнюків може початися новий і вельми непоганий життєвий період.

Скорпіон

У представників знака Скорпіон, як чоловіків, так і жінок, змінилися почуття до своєї другої половинки. Йти з порожніми руками Скорпіони не хочуть і тому останні кілька місяців готують для себе так звану «подушку безпеки», роблять накопичення, щоб процес розлучення пережити максимально комфортно, у першу чергу для себе.

Найкраще, що можна зробити, — це різко порвати відносини, без безглуздих спроб все повернути. Саме такий намір у багатьох Скорпіонів виникне майбутнім літом.

Стрілець

Не дуже хороший літній період намічається У Стрільців. Ініціаторами розлучення будуть не вони, а причиною для нього стануть як охолодження почуттів, так і зрада.

Майбутній розрив відносин з другою половинкою не стане для представників даного знака якимось сильним ударом, більшість з них вже намітили собі людину, з якою обов’язково спробують закрутити роман, але тільки після офіційного розлучення. Відбудеться це ближче до осені, заводити нові відносини раніше не має особливого сенсу.

Козоріг

Намічається розлучення і у багатьох Козерогів. Їх постійна зайнятість на роботі виявиться не до душі партнерам, і, як підсумок, вони зберуть речі і або підуть самі або ж виставлять з дому Козерога. Такий розклад істотно спростить розставання, як то кажуть, «Довгі проводи — зайві сльози», ось у Козерогів їх не намічається.