fbpx

Влучить стріла Амура: знаки Зодіаку, для яких Новий рік стане дійсно щасливим

Близнюки

Якийсь тривалий період представники неодноразово переконувалися в тому, що їхній колишній обранець повністю не відповідає їхнім критеріям. Вони перебували в повній розгубленості і намагалися зрозуміти, чому їхні стосунки складаються не так, як вони про це мріяли.

І лише розібравшись у своєму внутрішньому світі, вони зрозуміють справжню помилку та розірвуть колишні стосунки. Але залишатися на самоті їм не дозволить доля, тому що повністю втрутиться в їхнє життя.

На початку зими їм пощастить зустріти нову людину, з якою зав’яжуться тривалі стосунки. Це і буде їхня справжня половинка, яка призначена долею. І нарешті вони з душі скинуть тяжкий тягар, який їм не давав розвиватися і проявляти себе в романтичній ідилії.

Несподівана зустріч із гарною людиною дасть можливість насолоджуватися спільним спілкуванням. І тільки тоді представники зрозуміють і повірять у те, що нове кохання — це і є справжнісіньке почуття. Але вони так і не зрозуміють, що це результат впливу Амура на їхнє життя.

Скорпіон

Щасливчики перебувають у повній ідилії через те, що у світі все складається за їхнім встановленим планом.

Але якщо щось йде не так, то вони ніколи не підуть на поступки у стосунках, хоча готові бути на самоті хоч усе життя. Але новий сезон подарує їм зустріч із своєю другою половинкою.

Хоча до такого повороту подій вони зовсім не будуть готові, незважаючи на те, що любов все-таки голосно постукає в їхні двері.

Обставини складуться так, що знаки стануть головною сюжетною особою у романтичній казці, де прописано щасливий кінець. Хоча якийсь кінець, адже це початок їхніх нових стосунків та життєвого етапу вдвох із партнером.

Риби

Ці представники настільки переживали від самотності, що на початку зими вони не повірять у своє справжнє щастя. Від кохання вони почнуть плавати в океані гармонії та щастя.

І доля до них підштовхне того єдиного, якого вони прагнули все своє свідоме життя.

І коли відбудеться довгоочікувана зустріч, то для представників розпочнеться справжнє свято кохання.

Амур настільки постарався, що цього разу не схибив і зробив щасливими цих відсторонених від реалій представників. Тепер вони точно порадіють, що відбувається миті і не витрачатимуть свій час на розчарування та смуток.

За прогнозами астрологів зірки для решти представників приготували романтичні події.

Але навіть якщо ви і не знайшли себе у списку любовних щасливчиків, це не означає, що не ризикуєте потрапити під стріли Амура та не поповнити список щасливих закоханих. Залишається тільки озирнутися довкола себе, щоб знайти свою другу половинку.

You cannot copy content of this page