fbpx

Влучить стріла Амура: знаки Зодіаку, яких чекає щастя і кохання на початку весни

Телець

Тельцям до березня випаде шанс відчути яскраве романтичне почуття. Власники знаку зможуть познайомитися з людиною, стосунки з якою переростуть у романтичні.

Особливу увагу Тельцям варто приділити подорожам – не виключено, що їхня друга половинка зустрінеться їм якраз під час польоту.

Однак власникам знаку варто менш скрупульозно поставитися до вибору партнера і не прискіпуватися до дрібних недоліків. Інакше стосунки збудувати не вийде.

Рак

Раки в лютому купатимуться в коханні. Можливо, на них чекає бурхливий роман або тиха спокійна романтика – все залежить від того, якого партнера вони захочуть бачити поруч із собою.

Сімейним Ракам варто більше часу проводити зі своєю другою половинкою. У лютому їм випаде можливість насолодитися суспільством одне одного та зміцнити сімейний союз.

Леви

Леви до березня будуть улюбленцями Амура. Будь-які любовні починання для власників знаку будуть успішними. Можливий варіант того, що несподівана зустріч для Лева стане доленосною.

Цього місяця Левам варто брати від життя по максимуму. Астрологи радять погоджуватися на побачення, подорожі, прогулянки, адже це може стати джерелом незабутніх моментів. У лютому Левам досить просто бути відкритими до спілкування, а любов сама постукає до них двері.

Діва

Діви до березня стануть улюбленцями протилежної статі. Вони будуть огорнуті увагою та турботою.

До березня Дівам не варто розраховувати на довгі стосунки, цього місяця вони відкриті лише для інтрижок. Але і від короткочасних романів залишаються чарівні спогади та приголомшливі емоції.

Сімейним Дівам варто бути розважливими – у них може виникнути бажання вплутатися в авантюру, але це може призвести до руйнування шлюбу. Дівам необхідно добре подумати перед тим, як йти за своїми бажаннями.

Скорпіон

Скорпіони цього місяця будуть налаштовані на романтичну хвилю. Познайомитися зі своєю другою половинкою вони можуть будь-де – навіть на сайтах знайомств. Астрологи радять Скорпіонам бути терплячими і не квапити свого партнера у відносинах – нехай все йде своєю чергою.

Козеріг

Вільні Козероги до березня знайдуть свою другу половинку. Але для цього їм необхідно більше контактувати з людьми, а не замикатися у собі.

Їх сором’язливість може стати перешкодою для побудови стосунків. Однак якщо Козерога зроблять перший крок, то романтична подорож у лютому їм гарантована.

Кохання – прекрасне почуття, яке здатне відкрити та показати людину з найнесподіваніших сторін.

Кожному хочеться почуватися коханим і відчувати турботу близької людини.

You cannot copy content of this page