Водохресна вода: 9 Важливих моментів, які треба знати Кожному

Вода на Водохреща: коли освячувати, як правильно використовувати і зберігати. 19 січня християни відзначають одне з найбільших свят – Хрещення ГосподнєДжерело.

Цей день особливий не тільки тому, що у всіх храмах проходять урочисті служби, а й тому, що відбувається велике освячення води.

Читайте: Йорданська вода творить дива та має чудодійні властивості. Якщо вранці починати свій день із склянки намоленої води, то можна не хвилюватись про своє здоров’я

Коли треба освячувати воду.

Освячення води на Водохреще відбувається … двічі. Перший раз під час вечірнього богослужіння 18 січня, тобто у Водохресний Святвечір. А другий – після ранкової служби 19 січня.

Коли ж набирати воду?

Так в будь-який час: можна і 18, і 19 січня. Обидва освячення дають велику силу воді.

Водохресна вода: 9 моментів, які треба знати

Водохресна вода має велику силу в зціленні душі і тіла. Але, звичайно, тільки за умови, що приймається вона з молитвою і вірою. Тому потрібно не просто прийти в храм за пляшкою або банкою води, але і виділити час для того, щоб взяти участь в службі, помолитися з усіма.

Багато хто знає, що в день Хрещення вся вода стає особливою. Але це більшою мірою марновірство. Тому що великою силою володіє лише та вода, над якою відбувався певний духовний сан.

Набирати водохресну воду можна в будь-яку чисту ємність – в пляшку або банку. Але зберігати її бажано в скляній ємності.

При цьому не варто набирати воду у великі ємності. Можна взяти трохи водохресної води в храмі і додати її в звичайну воду вже вдома. І тоді води неодмінно вистачить всім домочадцям!

Повернувшись додому з храму потрібно обов’язково прочитати молитву і випити воду. Вважається, що у Водохресний Святвечір і в саме свято Хрещення воду пити можна протягом дня і незалежно від прийняття їжі.

Протягом року водохресна вода п’ється лише натщесерце і після прочитання молитви. А робиться це при хвopобaх, нeдyгax – душевних або духовних.

Читайте: Йорданська вода знімає наврочення. Насильнішу енергетику вода має Саме 19 січня

Пити водохресну воду не можна з банки або пляшки. Для цього використовується стакан або чашка.

Після повернення з храму водохресною водою можна окропити житло. І навіть якщо крапельки рідини впадуть на підлогу – це не страшно. Вважається, що це навіть на краще. За старих часів з водохресною водою топили баню і милися ті, хто не міг зануритися в ополонку.